Never Sleep Again: Freddy Krueger Külliyatı

DarKnight Pictures Never Sleep Again: The Elm Street Legacy‘nin TV ve uluslararası dağıtım haklarını satın aldı ve hemen bir teaser yayınladı.

Never Sleep Again: Freddy Krueger Külliyatı 1 – freddy3

Freddy Krueger üzerinden geçen onlarca yıla rağmen hala popüler kültürü etkileyen güçlü bir korku figürü ve Michael Bay tarafından serinin yeniden çekilmesi projesi gündemde… Never Sleep Again, yapımcılığını Daniel Farrands ve Thommy Hutson’un yaptığı, yine Thommy Hutson tarafından yazılmış,  Daniel Farrands,  Andrew Kasch ikilisinin yönettiği Freddy kabusunun köklerine inen bir belgesel…

Belgeselde, yapım ekibi ve oyuncularla yapılmış 100’ün üzerinde söyleşi mevcut… Bunlar arasında yönetmenler Wes Craven, Renny Harlin,ve Ronny Yu,  oyunculardan John Saxon, rockstar Alice Cooper, Monica Keena (Freddy vs Jason), ve Freddy Krueger’in kendisi Robert Englund’da var.

Belgesel şu anda post production aşamasında ve bahar aylarında ABD’de DVD olarak yayınlanacak.

Kaynak:http://www.bloody-disgusting.com/

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir