George R. R. Martin'den Nightflyers 1 Şubat'ta 1 – Nightflyers 01

George R. R. Martin’den Nightflyers 1 Şubat’ta

15 Ocak 2019

George R. R. Martin’in romanından uyarlanan psikolojik gerilim dizisi Nightflyers 1 Şubat’ta Netflix’te! Nightflyers’a hoşgeldiniz, bu gemide risk sizin sorumluluğunuzda.

George R. R. Martin'den Nightflyers 1 Şubat'ta 2 – Nightflyers poster

George R.R. Martin’in kısa romanından uyarlanan Nightflyers, uzaylılarla temas kurmak için güneş sistemimizde tehlikeli bir keşif yolculuğuna çıkan sekiz bilim insanı ile bir telepati uzmanının hikayesini anlatıyor. Dehşet verici ve şiddet içeren olaylar yaşanmaya başladığında mürettebattaki herkes birbirini sorgulamaya başlar. Bu yolculukta hayatta kalmak herkesin düşündüğünden çok daha zor olacak.

Yapımını, Netflix işbirliği ile Universal Cable Productions’ın üstlendiği Nightflyers, aynı zamanda dizinin yürütücü yapımcısı olan George R. R. Martin’ın romanından uyarlandı. Televizyon uyarlaması, dizi sorumlusu ve yürütücü yapımcı Jeff Buhler tarafından kaleme alınan dizinin, yürütücü yapımcılığında yer alan diğer isimler arasında ise Brian Nelson, Mike Cahill, Andrew McCarthy, Gene Klein, Hypnotic Yapım’dan Doug Liman, Gaeta Rosenzweig Films’ten Alison Rosenzweig ve Michael Gaeta ile Lloyd Ivan Miller Productions’tan Lloyd Ivan Miller ve Alice P. Neuhauser yer alıyor.

George R. R. Martin'den Nightflyers 1 Şubat'ta 3 – Nightflyers 02

Gretchen Mol’un (Boardwalk Empire) Dr. Agatha Matheson karakterini canlandırdığı dizide, Karl D’Branin rolünde Eoin Macken (The Night Shift), Roy Eris rolünde ise David Ajala (Fast & Furious 6) yer alıyor. Dizinin başrol kadrosundaki diğer isimler arasında ise Sam Strike (EastEnders), Maya Eshet (Teen Wolf), Angus Sampson (Fargo), Jodie Turner-Smith (The Last Ship) ve Brían F. O’Byrne (Million Dollar Baby) bulunuyor.

10 bölümden oluşan Nightflyers 1 Şubat 2019’da ABD dışında tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak!

George R. R. Martin'den Nightflyers 1 Şubat'ta 4 – Nightflyers 03

George R. R. Martin'den Nightflyers 1 Şubat'ta 5 – Nightflyers 04

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Reacher Dizisinin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı 6 – Reacher 1

Reacher Dizisinin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı

Reacher geri döndü! Prime Video aksiyon dizisi Reacher’ın ikinci sezon
Emin Alper’in Yönettiği Mistik Polisiye Dizi Alef 7 – Alef oyuncular 1

Emin Alper’in Yönettiği Mistik Polisiye Dizi Alef

Emin Alper’in yönetmen koltuğunda oturacağı, FX ve BluTV’nin yeni mistik