Nymphomaniac Posterler 1 – Nymphomaniac poster

Nymphomaniac Posterler

10 Ekim 2013

Nymphomaniac posterMagnolia Pictures, Lars von Trier’nin son filmi Nymphomaniac’a ait az buz değil tam 14 karakter posteri yayınladı.

“Nymphomaniac, bir kadının doğumundan ellili yaşlarına kadar süren erotik yolculuğunun vahşi ve şairane öyküsünü anlatıyor. Soğuk bir kış akşamında, yaşlı ama hala çekici bir bekar olan Seligman, Joe’yu sokakta dayak yemiş bir halde bulur. Onu alıp evine götüren Seligman, bir yandan yaralarını sararken, bir yandan da hayatı hakkında sorular sorar. Joe, sekiz bölüm boyunca hayatının daldan dala konan, çok yönlü öyküsünü anlatır.”

Filmin kalabalık oyuncu kadrosunda Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Christian Slater, Uma Thurman, Willem Dafoe, Connie Nielsen, Mia Goth, Udo Kier, Jean-Marc Barr, Caroline Goodall, Kate Ashfield, Saskia Reeves, Sophie Kennedy Clark, Hugo Speer, Felicity Gilbert, Michaël Pas, Jesper Christensen, Jens Albinus, Nicolas Bro, Cyron Melville, Shanti Roney, Omar Shargawi, Tania Carlin, Severin von Hoensbroech ve Peter Gilbert Cotton gibi önemli isimler yer alıyor.

Nymphomaniac, Danimarka’da 25 Aralık’ta gösterime girecek. 2014’ün ilk günlerinden itibaren de diğer Avrupa ülkelerinde vizyona girmesi bekleniyor.

Nymphomaniac kp1

Nymphomaniac kp2

Nymphomaniac kp3

Nymphomaniac kp4

Nymphomaniac kp5

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

2 Comments

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Sinema Kampı Öğrencilerini Bekliyor! 2 – IMG 4244 1

Sinema Kampı Öğrencilerini Bekliyor!

Dünyanın en güzel sahillerinden biri olan Adrasan sahilinin tadını çıkartacağız.
!f & Sundance Senaryo Lab’e Son Başvuru 17 Mart’ta! 3 – Ana Yurdu Sundance Lab Başvuru

!f & Sundance Senaryo Lab’e Son Başvuru 17 Mart’ta!

Bugüne dek Ana Yurdu’ndan Kaygı’ya pek çok filme senaryo desteği