Nymphomaniac Posterler

Nymphomaniac posterMagnolia Pictures, Lars von Trier’nin son filmi Nymphomaniac’a ait az buz değil tam 14 karakter posteri yayınladı.

“Nymphomaniac, bir kadının doğumundan ellili yaşlarına kadar süren erotik yolculuğunun vahşi ve şairane öyküsünü anlatıyor. Soğuk bir kış akşamında, yaşlı ama hala çekici bir bekar olan Seligman, Joe’yu sokakta dayak yemiş bir halde bulur. Onu alıp evine götüren Seligman, bir yandan yaralarını sararken, bir yandan da hayatı hakkında sorular sorar. Joe, sekiz bölüm boyunca hayatının daldan dala konan, çok yönlü öyküsünü anlatır.”

Filmin kalabalık oyuncu kadrosunda Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Stacy Martin, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Christian Slater, Uma Thurman, Willem Dafoe, Connie Nielsen, Mia Goth, Udo Kier, Jean-Marc Barr, Caroline Goodall, Kate Ashfield, Saskia Reeves, Sophie Kennedy Clark, Hugo Speer, Felicity Gilbert, Michaël Pas, Jesper Christensen, Jens Albinus, Nicolas Bro, Cyron Melville, Shanti Roney, Omar Shargawi, Tania Carlin, Severin von Hoensbroech ve Peter Gilbert Cotton gibi önemli isimler yer alıyor.

Nymphomaniac, Danimarka’da 25 Aralık’ta gösterime girecek. 2014’ün ilk günlerinden itibaren de diğer Avrupa ülkelerinde vizyona girmesi bekleniyor.

Nymphomaniac kp1

Nymphomaniac kp2

Nymphomaniac kp3

Nymphomaniac kp4

Nymphomaniac kp5

blank

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

2 Yorumlar

  1. blank

    Oyhş diyesim geldi sadece niyeyse.

  2. blank

    hımm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir