Öteki Portakal Ekibi

Öteki Sinema dört kişilik Öteki Portakal ekibiyle, 49. Altın Portakal Film Festivali’ni takip etmek için 6 Ekim’den itibaren Antalya karasularında olacak…

Editörlerimiz Murat Tolga Şen ve Murat Kızılca festivali yerinde takip edip festival izlenimlerini paylaşacak. Yazarlarımızdan Can Evrenol da festivalin kısa film yarışmasının jürisinde görev yapıyor. Bir diğer yazarımız Banu Bozdemir ise küçük sinemaseverlere ücretsiz dağıtılacak kitabı “Küçük Sinemacılar” ile ilgili konuşmalar yapacak, atölye düzenleyecek. On yedi bölümden oluşan “Küçük Sinemacılar”, Yeşilçam’ıyla, Hollywood’uyla, oyunculuk, film türleri, film formatları, film eleştirmenliği, yapım ekibi, yerli ve yabancı festivalleriyle sinemaya ilgi duyan ya da bu kitapla birlikte ilgi duymaya başlayacak çocuklara sinemanın tüm yönlerini anlatıyor.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Muhsin Ertuğrul’un Kayıp Filmi Altın Portakal’da

56. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin sürprizlerinden biri de Muhsin Ertuğrul’un kayıp filmi “Tamilla”nın özel gösterimi olacak.

Bir yorum var

  1. Öteki sinema ekibine bu yolda da başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir