Öteki Sinema'yı Takip Et, Umbrella Academy Senin Olsun 1 – ua

Öteki Sinema’yı Takip Et, Umbrella Academy Senin Olsun

26 Kasım 2011

Olay basit arkadaşlar; www.facebook.com/otekisinema adresine gidip Öteki Sinema’nın Facebook sayfasını beğeniyorsunuz sonra www.facebook.com/JBCYayincilik adresinden bu müthiş eseri (Umbrella Academy) Türkçe’ye kazandıran JBC yayıncılığı takip ederek onurlandırıyorsunuz. 

Hepsi 2-3 sn. süren bu işlemleri yaptıktan sonra ise buraya gelip yazı altına üye olduğunuz facebook kullanıcı adını yorum olarak yazıyorsunuz ve neredeyse bugüne kadar okuduğum en iyi çizgi roman olan, JBC Yayıncılıktan çıkma Umbrella Academy / Şemsiye Akademisi’nin ilk bölümü olan Kıyamet Senfonisi’ni ve müthiş bir metal posterini kazanıyorsunuz. 20 Aralık son tarih… Kazananı da buradan açıklayacağız. Katılın, Kazanın!

Öteki Sinema'yı Takip Et, Umbrella Academy Senin Olsun 2 – ua

Arka Kapak:

Her şey Dünya genelinde gerçekleşen sıra dışı bir olay ile başlar. Daha önce hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen kadınlar, ardı ardına 43 çocuk dünyaya getirirler. Milyoner mucit Reginald Hergreeves ise bu çocuklardan 7 tanesini evlat edinir. Kendisine bunun nedeni sorulduğunda ise sadece ‘Dünyayı Kurtarmak İçin’ der. Hargreeves, sıra dışı güçleri olan bu çocukları eğitmek için Şemsiye Akademisini kurar. Bu akademi çocuklar için içlerindeki güçleri keşfetmeyi sağlayacak bir aile olacaktır. Yirmi yılın yarattığı bir yol ayrılığından sonra üvey babalarının ölümü üzerine tekrar bir araya gelirler. Çoktan kendi hayatlarını kurmuş grup üyeleri, bu toplanmanın ardından hem dünyayı yok etmek isteyen kötü güçlerle hem de kendi aralarındaki yirmi yılın silemediği gerginliklerle amansız bir savaşa girmek zorunda kalacaklardır.

Yazar: Gerard Way / Çevirmen: Sina Şehim / Sayfa Sayısı: 184 /  Yayınevi: JBC Yayıncılık

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

37 Comments

  1. beğenmekten vazgeçip tekrar beğendim :) berkay gelgeçli bu arada ismim haberiniz olsun :P

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Crossbreed Karakter Afişleri Yayınlandı! 3 – The Crossbreed Melez banner

The Crossbreed Karakter Afişleri Yayınlandı!

Biray Dalkıran’ın vizyona gün sayan korku gerilim filmi The Crossbreed
Kabir Azabı 27 Temmuz'da Sinemalarda! 4 – Kabir Azabı 5

Kabir Azabı 27 Temmuz’da Sinemalarda!

Yönetmen Arkın Aktaç ile senarist Murat Toktamışoğlu’nu yeniden bir araya