Yeni Alan Adımız: otekisinema.com

Yeni alan adımız: otekisinema.com! Öteki Sinema, 2005 yılından beri var olduğu ve okurlarının alıştığı blogcu servisi üzerindeki adresten taşındığında -ki Google Pr değerimiz 4 idi- tüm okuyucumuzu ve kendimizi belli ettiğimiz platformlardaki popülaritemizi kaybetme endişesi taşıyorduk. Fakat gördüğümüz şu oldu; iyi ki de yapmışız. Blogcu’nun hiçbir açıklama ve özür olmadan günlerdir servis dışı olmasının yanında kendi alan adımızda kısa sürede daha önce asla ulaşamadığımız hitlere çıkmakla kalmayıp yeni blog adresimizi daha birkaç hafta önce kaydettirdiğimiz Türkiye’nin en başarılı ve kişilik sahibi Blog dizini Blograzzi‘de, sinema kategorisinde 2 numaraya yerleştik.

Yeni Alan Adımız: otekisinema.com 1 – blograzzi

Bizi bu kadar önemseyen tüm okurlarımıza ve bize güç ve destek veren; Kısa Film, Ters Ninja, Çilek’in Dünyası, Az Pişmiş, Dizi Dizi, Gerilim Hattı, Zagor’un sözü bu, Ne.yapiyorum, Onur’un Kişisel şeysi, Genetikçi, Ara Bölge, Asinema, bloglarına ve Divx Planet forumlarına Gümüş Perde sitesine yürekten teşekkür ederiz.

Bizi ve başkalarının sevmediği filmleri izlemeye devam edin lütfen! :)

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

4 Yorumlar

 1. blank

  cillop gibi domaininiz varken blogcu.com’un çöplüğünde kaybettiğiniz vakte yazık :)

 2. blank

  tebrikler diyelim. Bu arada kardeş sitelerle de tatlı bir rekabet içindeyiz hissiyatı sardı beni:)

 3. blank

  Bize destek veren bazı blogların adını anmayı yazının ilk halinde unutumuşum. Benway’ın yorumunu görünce “Allahım, Ara Bölge!” dedim ve düzeltme yaptım. :)

 4. blank

  midnihgt sadece arayanın bulduğu kült bir blogdu.öteki sinemaysa bir fenomen:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole