Merakla Beklenen Pacific Rim Gün Sayıyor

21 Aralık 2012

Pacific Rim 021Pacific Rim gün sayıyor! Merakla beklenen Pacific Rim ülkemizde 3D olarak 19 Temmuz 2013 tarihinde vizyona girecek.

“Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Ama Jaegerlar bile acımasız Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot (Charlie Hunnam) ve deneyimsiz stajer (Rinko Kikuchi)’dir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır.”

Senaryosunu Travis Beacham’ın yazdığı film Guillermo del Toro tarafından yönetildi. Yapımcılığını Thomas Tull, Jon Jashni ve Mary Parent’in üstlendiği filmin baş yapımcısı Callum Greene.

Filmde Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Charlie Day ve Ron Perlman rol alıyorlar. Oyuncu kadrosunda ayrıca Max Martini, Robert Kazinsky, Clifton Collins Jr., Burn Gorman, Larry Joe Campbell, Diego Klattenhoff, ve Brad William Henke de bulunuyor.

Del Toro’ya sahne arkasında Akademi Ödüllü görüntü yönetmeni Guillermo Navarro, yapım tasarımcısı Andrew Neskoromny, editör Peter Amundson, ve kostüm tasarımcısı Kate Hawley eşlik ediyorlar.

Pacific Rim 019

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Stranger Things 3'ün Çekimleri Başladı 1 – Stranger Things 2

Stranger Things 3’ün Çekimleri Başladı

Netflix’in efsane dizisi Stranger Things 3’ün çekimleri başladı! Kadroya Jake
Yeni Orçun Benli Filmi Gelincik'ten İlk Teaser 2 – Gelincik Orçun Benli 1

Yeni Orçun Benli Filmi Gelincik’ten İlk Teaser

90’ların yargısız infazlar ve işkencelerle dolu karanlık atmosferi üzerine kurulan