Pacific Rim Üçleme Olacak 1 – pacific rim banner

Pacific Rim Üçleme Olacak

19 Ekim 2014

Usta yönetmen Guillermo del Toro imzalı 2013 yılında vizyona giren bilim kurgu aksiyon filmi Pacific Rim’e devam filmi geleceği açıklanmıştı. 407 milyon dolar gibi iyi bir gişe elde eden filmin senaryosunu Travis Beacham ve Guillermo del Toro birlikte kaleme almıştı. Filmde 2020’lerde Büyük Okyanus’ta ortaya çıkan Kaiju adı verilen canavarlara karşı dünya devletlerinin birleşerek Jaegers adlı robotları üretmesi ve canavarlara karşı bu robotlarla savaşmasını konu alıyordu.

Devam filmi haberinin ardından şimdi ikinci filmi takiben üçüncü bir film daha yapılacağı açıklandı.

Guillermo del Toro konu hakkında “4-5 ayımızı senaryo üzerinde çalışarak geçireceğiz, gelecek sene Ağustos-Eylül gibi ön hazırlıkları tamamlandıktan sonra Kasım-Aralık gibi çekimlere başlamayı planlıyoruz. İlk filmde sevilen bazı karakterler geri dönecek bazıları ise dönmeyecek. Üçleme yapacağımızdan bazı karakterleri ikinci filmin son anlarına saklamayı düşünüyoruz. Umarım bu üçüncü filmi destekler nitelikte olur.” diyor.

Pacific Rim 2’nun 2017 yılı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://screencrush.com/pacific-rim-2-update-trilogy/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Dijital Yayın Platformu Disney+ 14 Haziran’da Türkiye’de 2 – The Book of Boba Fett

Dijital Yayın Platformu Disney+ 14 Haziran’da Türkiye’de

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, Türkiye’de 14
Black Mirror ¨Nerede O Eski Bayramlar¨ Diyor! 3 – black mirror bayram reklam filmi eski bayramlari hatirlatti h16981 1c64f

Black Mirror ¨Nerede O Eski Bayramlar¨ Diyor!

Black Mirror, Netflix Türkiye hesaplarından yapılan kısa film tadındaki video