Merakla Beklenen Panzehir’den İlk Teaser Yayınlandı!

Panzehirİstanbul’un gizli suç tarihini ve yeraltı dünyasını konu alan suç ve macera filmi Panzehir filmine ait ilk teaser yayınlandı.

Yönetmenliğini Alper Çağlar’ın üstlendiği ve başrolünde Emin Boztepe’nin oynadığı Panzehir filminin ilk teaser’ı yayınlandı. İstanbul’un gizli suç tarihini konu alan, yer altı dünyası olaylarını suç ve macera filmi tanımıyla anlatan Panzehir, hayatı boyunca kötülük yapmış bir tetikçinin ve ona ihanet eden manevi babasının destansı mücadelesini gözler önüne seriyor.

Insignia Yapım ve ÇağlarArts stratejik işbirliğiyle gerçekleştirilen filmde Emin Boztepe’nin yanı sıra Cüneyt Arkın, Murat Arkın, Öykü Gürman, Kaan Urgancıoğlu, Christina Gottschalk ve Florance Eugen gibi isimler yer alıyor. İzleyicilere sunacağı görsel şölenin yanı sıra, karakterleri ve şaşırtıcı sürprizleri ile de dikkatleri çekecek filmin, 2014 yılının Mart ayında vizyona girmesi bekleniyor.

Panzehir 1

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir