Paranormal Activity: The Ghost Dimension İlk Fragmanı İzle

Düşük bütçeli hit film Paranormal Activity serisi yaratıcılarını zengin etmeye devam ediyor. Bu kez bize olayları görme şansımız olduğunu da söylüyor.

“Bloody Mary” figürünün üzerine giden bu bölümde yeni eve taşınmış bir ailenin kasetler bulmasını ve evdeki laneti fark etmelerini konu alıyor. (ne kadar yaratıcı değil mi?)

Neyse ki evin eski sahipleri boş durmamış ve bıraktıkları kamera ile etraftaki laneti görmeye yardımcı oluyorlar. Serinin altıncı filmini daha önce de seride çalışmış olan Gregory Plotkin yönetiyor. Chris J. Murray, Brit Shaw ve Ivy George da başrolleri paylaşıyorlar.

2007 yılında çok düşük bir bütçe ile kotarılan Paranormal Activity  193 milyon dolar gibi bir gişe elde etti. Sonrasında ise yapımcılar serideki potansiyeli görüp üç film artı bir de spin-off çekerek suyunu çıkarmayı ihmal etmediler. Serinin spin-off’u 2014 yapımı The Marked Ones ise 90 milyon USD gibi bir gişe başarısı elde etti. Serinin son halkası The Ghost Dimension ise Ekim’de sinemalara uğrayacak.

Yazar hakkında: Masis Üşenmez

1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

2 Yorumlar

 1. blank

  ilk üçünü izlemiştim.ne ara 6 oldu?

 2. blank

  Durduramıyoruz, her sene çoğalıyorlar:

  Paranormal Activity (Oren Peli, 2007)
  Paranormal Activity 2 (Tod Williams, 2010)
  Paranômaru akutibiti: Dai-2-shô – Tokyo Night (Toshikazu Nagae, 2010)
  Paranormal Activity 3 (Henry Joost ve Ariel Schulman, 2011)
  Paranormal Activity 4 (Henry Joost ve Ariel Schulman, 2012)
  Paranormal Activity: The Marked Ones (Christopher Landon, 2014)
  Paranormal Activity: The Ghost Dimension (Gregory Plotkin, 2015)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir