Parmaklarınızı Şıklatmaya Hazır Olun: Addams Ailesi

Parmaklarınızı şıklatmaya hazır olun! Ürkütücü ve çılgın Addams Ailesi, animasyon filmiyle beyazperdeye geri dönüyor. Kendi ailenizin tuhaf olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama bambaşka, acayip ve tümüyle ikonik Addams Ailesi tekrar düşünmenize neden olacak. The Addams Family / Addams Ailesi, 6 Aralık’ta vizyona giriyor.

Addams Ailesi Karakter Tanımları

Gomez Addams

Gomez, neşeli, karizmatik ve yaramaz. Kendini çocuklarına adamış, karısı Morticia’ya deli gibi aşık. Ayrıca tam bir deli. En sevdiği rahatlama yöntemleri kafatasına geçirilmiş gerilmiş kıskaç ve bir tür hareketli, Ninja düzeyinde kılıç oyunu.

Morticia Addams

Gomez’in hayalindeki hortlak Morticia, kendisini ailesine adamış ve Addams evini yönetiyor. Her zaman sakin olan Morticia aptalları çekemez. Moda olmasından çok önceden beri Gotik tarzına sahiptir.

Wednesday Addams

Morticia ile Gomez’in küçük fırtına bulutu olan bu ergen şaşırtma kraliçesi, geceleri ortaya çıkar ve sevgili erkek kardeşini korkutur. Wednesday, bugüne kadarki en korkunç meydan okumasıyla karşı karşıya kalacaktır; ortaokulla.

Pugsley Addams

Hiç durmadan kötü planlar yapan, tehditkar, çılgın, 10 yaşında bir çocuk. Pugsley, kız kardeşiyle şaşkın babasına başarısız bubi tuzakları hazırlamayı sever.

Fester Amca

Gomez’in krom kubbeli erkek kardeşi ve Addams çocuklarının çılgın amcası olan Fester, girdiği her odaya gerçek anlamıyla ışık saçar çünkü elektrik yüklüdür ve bir ampulü sadece ağzına sokarak yakabilir.

Büyükanne

Gomez’in annesi ve Morticia’nın talepkar kayınvalidesi olan büyükanne, dünyayı dolaşır, burnunda bir siğil ve gözünde çılgın bir parıltı taşır. İskambil oynarken hile yapmayı ve çocuklara ayak parmaklarının arasında sakladığı şekerleri vermeyi sever.

Lurch

Ailenin canavar bedenli, şair ruhlu, sadık uşağı. Antika bir orgun tuşlarına basmayı sever ve Addams ailesinin kapısına gelen ziyaretçileri neşeli ve korkunç “Zili mi çaldın?” diyerek karşılamasıyla bilinir.

Şey

Şey, ailenin sevimli evcil hayvanı, valesi, kişisel asistanı arası bir şeydir. Son derece iyi huyludur ve konuşmamasına rağmen (sadece bir eldir) şaşırtıcı bir şekilde iyi iletişim kurar.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir