Pek Yakında Sinemalarda: Cin Tepesi 1 – Cin Tepesi banner

Pek Yakında Sinemalarda: Cin Tepesi

9 Ekim 2018

Cin Tepesi geliyor!

Fatih Hasanoğlu ve Furkan Düzen’in paranormal olayları araştırdıkları fenomen YouTube kanalı Bilinmeyen’de geçtiğimiz günlerde bir canlı yayın yapıldı. Büyük ilgi toplayan bu yayında Fatih ve Furkan, “Dünyadaki en net cin görüntülerini yakaladıklarını” iddia ettiler. Kısa bir süre sonra yayınladıkları başka bir videoda ise çektikleri bu görüntüleri, herhangi bir dijital efekt eklemeden sinemalarda yayınlayacaklarını belirttiler.

Pek Yakında Sinemalarda: Cin Tepesi 2 – Cin Tepesi poster

Fatih ve Furkan, 13 Eylül’de ilk kez gittikleri ve yerel halkın Cin Tepesi adını verdiği köyde cin görüntülemeyi başardıklarını ancak kameralarının yetersiz olduğunu; bunun üzerine profesyonel bir ekiple anlaşarak, 17 Eylül’de tekrar Cin Tepesi’ne gittiklerini söylediler.

Hafta içi fragmanı yayınlanacak olan film; Biray Dalkıran, Asuman Şener ve Mert Güner yapımcılığında çok yakında sinemalarda olacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Duyuru: Yorumlar Sorunsalı

Öteki Sinema editoryası olarak bir kaç gündür yanlış anlatılmış, yanlış

Gölge e-Dergi 26. Sayı

Gölge e-Dergi 26. sayı yayında! Bu ay 2007 yılı Kasım