Pek Yakında Sinemalarda: Cin Tepesi

Cin Tepesi geliyor!

Fatih Hasanoğlu ve Furkan Düzen’in paranormal olayları araştırdıkları fenomen YouTube kanalı Bilinmeyen’de geçtiğimiz günlerde bir canlı yayın yapıldı. Büyük ilgi toplayan bu yayında Fatih ve Furkan, “Dünyadaki en net cin görüntülerini yakaladıklarını” iddia ettiler. Kısa bir süre sonra yayınladıkları başka bir videoda ise çektikleri bu görüntüleri, herhangi bir dijital efekt eklemeden sinemalarda yayınlayacaklarını belirttiler.

Pek Yakında Sinemalarda: Cin Tepesi 1 – Cin Tepesi poster

Fatih ve Furkan, 13 Eylül’de ilk kez gittikleri ve yerel halkın Cin Tepesi adını verdiği köyde cin görüntülemeyi başardıklarını ancak kameralarının yetersiz olduğunu; bunun üzerine profesyonel bir ekiple anlaşarak, 17 Eylül’de tekrar Cin Tepesi’ne gittiklerini söylediler.

Hafta içi fragmanı yayınlanacak olan film; Biray Dalkıran, Asuman Şener ve Mert Güner yapımcılığında çok yakında sinemalarda olacak.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir