Yeni Bir Slasher Geliyor: One Way Trip 3D 1 – One Way Trip 2011

Yeni Bir Slasher Geliyor: One Way Trip 3D

24 Ağustos 2011

15 Eylül’de vizyona girecek olan One Way Trip 3D, Markus Welter tarafından yönetilmiş olan, İsviçre / Avusturya ortak yapımı, klişelerle bezeli bir ‘slasher’ filmi gibi görünüyor. Yeni Bir Slasher Geliyor: One Way Trip 3D 2 – onewaytrip 1Çok gerekli değil ama yine de konusundan bahsedelim.

Sekiz delifişek genç, yanlarına yemek ve çadır alarak İsviçre’nin Jura bölgesine doğru yola çıkarlar. Mevsim sonbahardır ve gittikleri bölgede kafa yapan mantarların hasat zamanı gelmiştir. Bölgeye varılır, çadırlar kurulur, mantarlar toplanır ve akşam olduğunda parti başlar. İçlerinden biri bira almaya gidene kadar herşey yolundadır. Yüzü kanlar içinde geri dönen arkadaşlarına yardım bulmak isterler, ama (tabii ki) araçlarının lastiği patlaktır ve (tabii ki) telefonlar çekmez ve (tabii ki) yakınlardaki bir çiftlik evine giderler. Peşlerindeki tehlikeli avcı, gençleri birer birer avlamaya başlar.

Yapımcıları tarafından “gotik öğelerle süslenmiş, tahmin edilemeyen bir finale sahip, zeka dolu bir slasher” olarak tanımlanan filmin başrollerinde Sabrina Reiter, Melanie Winiger, Herbert Leiser ve Martin Loos var. Oyunculardan Sabrina Reiter’i daha önce Dead in 3 Days (2006) ve Dead in 3 Days 2 (2008) isimli filmlerin başrolünde izlemiştik.

Yeni Bir Slasher Geliyor: One Way Trip 3D 3 – onewaytrip afis1

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Dredd Bir Kez Daha Sinemaya Adım Atıyor

Antikahraman Dredd bir kez daha sinemaya adım atıyor. Başrolünde Karl
Ghost in the Shell Big Game Özel Video 4 – Ghost in the Shell Trailer Robo Geisha Attacks

Ghost in the Shell Big Game Özel Video

Ghost in the Shell / Kabuktaki Hayalet filmine ait Big