Resident Evil: Retribution 14 Eylül'de Sinemalarda 1 – resident evil retribution film izle

Resident Evil: Retribution 14 Eylül’de Sinemalarda

16 Haziran 2012

Kitleleri tabiri caizse peşinden sürükleyen bilgisayar oyunu Ölümcül Deney (Resident Evil) ilk kez 2002’de beyazperdeye uyarlandığından bu yana bilim kurgu ve aksiyon sineması meraklılarını kendisine çekmeye devam ediyor. 10 yıldır Milla Jovovich’i yıldızlaştırarak devam eden serinin son halkası Resident Evil 5: İntikam’dan (Resident Evil: Retribution) son tam fragman da yayınlandı.

Resident Evil: Retribution 14 Eylül'de Sinemalarda 2 – resident evil retribution film izle

Resident Evil: Retribution’da aksiyon kahramanı Alice’i (her beş filmde de unutulmaz bir portre çizen Milla Jovovich tarafından canlandırıldı) tam da Resident Evil: Afterlife’ın finalinde bıraktığımız yerde, yani salgından kurtulmuş başka insanlar daha bulmayı umduğu gizemli gemi Arcadia’nın güvertesinde buluyoruz. Fakat burada Alice’i kötü bir sürpriz beklemektedir: Kendisini öldürme emri almış eski müttefiki Jill Valentine (Sienna Guillory) ile Umbrella’ya ait V-22 helikopter filosu dört bir yanını sarmıştır.

Amerika ile aynı zamanda ülkemizde de 14 Eylül’de 3D versiyonu ile sinemalarda olacak filmin yönetmenliğini yine Paul W.S. Anderson üstleniyor. Alice’in hem Umbrealla’ya, hem de zombilere karşı zorlu savaşı devam ediyor. (kaynak: Beyazperde.com)

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

2 Comments

  1. Bütün oyunlarını oynamış biri olarak artık en azından bu filmin oyunun verdiği tadı yakalamasını bekliyorum.

  2. eski karakterleri nasıl bağlamışlar ve nasıl kullanacaklar merak ediyorum, Özellikle 2. filmde kendisini göstermiş olan Sienna Guillory in canlandırdığı Jill Valentine karakterini..

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Last Voyage of the Demeter / Drakula: Son Yolculuk 3 – The Last Voyage of the Demeter Drakula Son Yolculuk 2023 3

The Last Voyage of the Demeter / Drakula: Son Yolculuk

Andre Ovredal'ın yönettiği The Last Voyage of the Demeter /
Black Panther: Yaşasın Wakanda İlk Fragman 4 – Black Panther Wakanda Forever 02

Black Panther: Yaşasın Wakanda İlk Fragman

Marvel Studios’tan Black Panther: Wakanda Forever / Black Panther: Yaşasın