Red Lights İkinci Fragman da Yayında 1 – Red Lights 2012 Medyum

Red Lights İkinci Fragman da Yayında

2 Haziran 2012

Red Lights İkinci Fragman da Yayında 2 – Red Lights 2012Kadrosu Robert De Niro, Sigourney Weaver, Cillian Murphy ve Elizabeth Olsen olarak açıklandığında dikkatleri üzerine çeken ve büyük bir beklentiyle gelişmeleri izlenen Medyum (Red Lights) projesinden ikinci fragman da geldi. Klostrofobik Toprak Altında (Buried) ile seyircisine farklı bir sinema deneyimi yaşatan Rodrigo Cortés’in ikinci uzun metraj denemesi, arkasındaki güçlü kadro ve ilginç konusuyla ilgiyi fazlasıyla hak ediyor. İlk gösterimini Sundance Film Festivali’nde yapan ve ABD vizyon tarihi 13 Temmuz olarak açıklanan yapım “gerçeğin arkasına gizlenen bilinmeyenlere” ışık tutuyor.

Murphy ve Weaver, filmde paranormal olayların ipliğini pazara çıkartan bir ekip olarak izliyoruz. İkili artık rutinleşen bu işte bir gün bu dünyanın en önemli isimlerinden biriyle, De Niro’nun canlandırdığı Simon Silver’la karşılaşırlar. Uzun zamandır ortalıklarda gözükmeyen ve inzivaya çekilen bu kör medyumun ortaya çıkması, Murphy ve Weaver’ı da araştırmaya sevk edecektir. Başlarda sıradan bir kandırmaca sanılan olaylar, gerçekliğin farklı katmanlarında değişik olaylara neden olacaktır.

Çıkan ilk eleştirilerde özellikle zayıf sonuyla eleştirilen yapımın ülkemizde vizyona girip girmeyeceği şimdilik belli değil.

Kaynak: http://www.beyazperde.com/haberler/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Get Out / Kapan İlk Fragman 3 – Get Out 01

Get Out / Kapan İlk Fragman

21 Nisan'da gösterime girecek Get Out / Kapan filmine ait
İngiltere'den Yeni Bir Slasher: Comedown 4 – comedown 02

İngiltere’den Yeni Bir Slasher: Comedown

Yönetmenliğini Menhaj Huda’nın yaptığı Comedown, 2012 yılı İngiltere yapımı bir