Pek Yakında Vol:1

Pek Yakında Vol:1

Fragman / trailer izlemek bir sinemaseverin en büyük zevklerinden biridir. Ben de kendimi bildim bileli sevmişimdir bu fragman hadisesini… Ev sineması günlerimizde bile asıl filmden önce arkadaşlarıma iki, üç fragman gösterip onların kendilerini daha bir film izleme ortamında hissetmelerini sağlamışlığım da vardır!

Öteki Sinema olarak bundan böyle kendi frekansımıza uyan filmlerin fragmanlarını haftada bir gösterim olacak şekilde yayınlamaya karar verdik. Bir tür ön bilgilendirme olmasını umduğumuz bu videoların arasına bazen de geçmişten bir şeyler ekleyebiliriz şimdiden uyaralım. İşte Öteki Sinemanın bu haftaki fragman seçkisi.

PRIEST

Pek Yakında Vol:1 1 – priest ver9

THE WATERMEN

Pek Yakında Vol:1 2 – wm

11.11.11

Pek Yakında Vol:1 3 – poster1

GRAVE ENCOUNTERS

Pek Yakında Vol:1 4 – afmgrave9

HEARTLESS

Pek Yakında Vol:1 5 – heartless2009

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir