Pennywise'ı Kimin Canlandıracağı Belli Oldu! 1 – pennywise

Pennywise’ı Kimin Canlandıracağı Belli Oldu!

5 Haziran 2016

Stephen King’in bir süredir yeniden sinemaya uyarlanmaya çalışılan ünlü romanı O, yeni başrol oyuncusunu buldu. 

İlk kez geçen yılın nisan ayında duyurulan, hatta başrolündeki korkunç palyaçomuz Pennywise’ı kimin oynayacağı bile kesinleşen, ancak yönetmen Cary Fukunaga’nın ayrılmasıyla süresiz olarak durdurulan O, her uyuduğunuzda kaldığı yerden devam eden bir kâbus gibi yeniden çıktı karşımıza.

bill-skarsgard-pennywise-it-remake-gi

Yönetmen koltuğunda şimdilerde Andrés Muschietti’nin oturduğu, senaryosunu ise Chase Palmer ve Gary Dauberman’ın kaleme aldığı filmde, romanda da önemli bir yer tutan ve pek çoğumuzun palyaço korkusunun altında yatan Pennywise karakterini Hemlock Grove dizisinin genç oyuncusu Bill Skarsgård’ın canlandıracağı duyuruldu.

Daha önce kesinleştiği gibi iki bölüm halinde çekilecek filmin 2017 yılında gösterime girecek olan ilk bölümünde, bir grup gencin “O” olarak adlandırılan kötücül yaratığı durdurması anlatılacak. İkinci filmdeyse, artık yetişkin olan gençlerin yeniden ortaya çıkan yaratıkla olan mücadelesi konu alınacak.

Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs ve Jeremy Ray Taylor da filmde yer alan oyuncular arasında.

Bakalım film çalışmaları bu kez kesintisizi olarak devam edebilecek mi? Kim bilir, belki de Pennywise bu kadroya da musallat olur…

Kaynak: Kayıprıhtım.org

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Daha orijinali eskimeden çekilen bir film daha ne gerek var.Bence 80 lere ve 90 lara dokunulmamalı hayallerimizi ve hislerimizi bize bırakın yeniden çevrimlerle bozmayın arkadaş…

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

İstanbul Modern Biz de Varız! Programı 10 Yaşında 2 – Cemil Sov 07

İstanbul Modern Biz de Varız! Programı 10 Yaşında

İstanbul Modern Sinema’nın Türkiye sinemasından yeni filmleri bir araya getirdiği

Gazeteye Çıktık :)