Pinhead Döndü! ‘Hellraiser: Judgment’tan Poster 1 – Screen Shot 2016 03 13 at 9.26.16 AM

Pinhead Döndü! ‘Hellraiser: Judgment’tan Poster

Clive Barker’ın 1987 yapımı kült korkusu “Hellraiser”ın uzun zamandır beklenen yeni halkası ‘Hellraiser: Judgment’tan nihayet poster yayınlandı. Biz de böylece uzun zamandır görmediğimiz korku ikonlarından Pinhead’in yeniden görmüş olduk.

Pinhead ismi ile adeta özdeşleşen isim Doug Bradley’i maalesef yeni filmde izleyemeyecek olsak da yine de uzun zaman sonra yeni bir Hellraiser filmi hayranları heyecanlandırmaya yetti.

Bu sefer Pinhead karakterine Paul T. Taylor hayat verirken yönetmen koltuğuna ise Gary J. Tunnicliffe geçiyor.

İşin asıl güzel yanı ise bu filmde A Nightmare On Elm Street serilerinde oynamış olan Heather Langenkamp’i başrolde görecek olmamız!

İronik olarak yıllardır Elm Sokağı serilerinde Freddy Krueger’ın kabusu olmuş Nancy’i canlandıran Langenkamp, bu sefer gözünü Pinhead’e dikmiş gözüküyor.

Posteri de yayınlanan Hellraiser X: Judgement’ın senaryosu da yine yönetmen Gary J. Tunnicliffe’e ait. Tunnicliffe yönetmenlikten ziyade filmlerdeki başarılı görsel efekt ve makyaj ile adından söz ettirmiş biri.

Serinin son halkası Hellraiser X: Judgement 2017 yılı içerisinde seyirci ile buluşacak.

Hellraiser-Judgment

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://bloody-disgusting.com/news/3383129/hellraiser-judgment-first-look-at-paul-t-taylor-as-your-new-pinhead-exclusive/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir