Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında 1 – Polar 2019

Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında

7 Ocak 2019

Bu iş onu öldürmezse, emeklilik öldürür!

Netflix orijinal filmi Polar, 25 Ocak’ta tüm dünyada aynı anda yayında!

Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında 2 – Polar poster

Çizgi romandan uyarlanan, Mads Mikkelsen ve Vanessa Hudgens’in başrolü üstlendiği filme ait fragman ve poster yayınlandı.

Polar Hakkında

Dünyanın bir numaralı suikastçısı Duncan Vizla, namıdiğer Kara Kayser (Mads Mikkelsen) emekliliğe alışmaya çalışırken, onu şirkete karşı bir tehdit olarak gören eski patronu tarafından mimlenir. İstemeden de olsa mesleğe geri dönen Kara Kayser, onu susturmak için her şeyi yapmaya hazır, daha genç, daha hızlı ve acımasız katiller ordusuyla kıyasıya bir mücadeleye girişir.

Yönetmenliğini Jonas Åkerlund’ın üstlendiği Polar’ın senaryosu Jayson Rothwell’a ait. Prodüksiyonda ise Jeremy Bolt, Robert Kulzer ve Hartley Gorenstein imzası var. Filmin oyuncu kadrosunda Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Ruby O. Fee, Fei Ren, Anthony Grant, Josh Cruddas, Robert Maillet, Julian Richings, Johnny Knoxville ve Richard Dreyfuss yer alıyor. Netflix orijinal filmi, Victor Santos’un Dark Horse basımı çizgi roman serisi “Polar: Came from the Cold”dan uyarlandı.

Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında 3 – Polar

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Zack Snyder İmzalı Rebel Moon - Part One: A Child Of Fire’dan Yeni Fragman 4 – Rebel Moon Part One A Child Of Fire 2023 1

Zack Snyder İmzalı Rebel Moon – Part One: A Child Of Fire’dan Yeni Fragman

Zack Snyder imzalı destansı ve fantastik bir bilim kurgu olayı
Geri Döndü: The Punisher 1. Sezon İncelemesi 5 – The Punisher Netflix dizi 03

Geri Döndü: The Punisher 1. Sezon İncelemesi

Netflix, The Punisher 1. sezon ile dizinin temellerini attı ve