Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında 1 – Polar 2019

Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında

7 Ocak 2019

Bu iş onu öldürmezse, emeklilik öldürür!

Netflix orijinal filmi Polar, 25 Ocak’ta tüm dünyada aynı anda yayında!

Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında 2 – Polar poster

Çizgi romandan uyarlanan, Mads Mikkelsen ve Vanessa Hudgens’in başrolü üstlendiği filme ait fragman ve poster yayınlandı.

Polar Hakkında

Dünyanın bir numaralı suikastçısı Duncan Vizla, namıdiğer Kara Kayser (Mads Mikkelsen) emekliliğe alışmaya çalışırken, onu şirkete karşı bir tehdit olarak gören eski patronu tarafından mimlenir. İstemeden de olsa mesleğe geri dönen Kara Kayser, onu susturmak için her şeyi yapmaya hazır, daha genç, daha hızlı ve acımasız katiller ordusuyla kıyasıya bir mücadeleye girişir.

Yönetmenliğini Jonas Åkerlund’ın üstlendiği Polar’ın senaryosu Jayson Rothwell’a ait. Prodüksiyonda ise Jeremy Bolt, Robert Kulzer ve Hartley Gorenstein imzası var. Filmin oyuncu kadrosunda Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Ruby O. Fee, Fei Ren, Anthony Grant, Josh Cruddas, Robert Maillet, Julian Richings, Johnny Knoxville ve Richard Dreyfuss yer alıyor. Netflix orijinal filmi, Victor Santos’un Dark Horse basımı çizgi roman serisi “Polar: Came from the Cold”dan uyarlandı.

Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında 3 – Polar

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Z Kuşağının Aksiyonu: The Old Guard (2020) 4 – AAAABS KfndYsc2G1 1e7FBqxQv4SabLmIbEaFDRik3QGWHRVO1Cr6ajHRVwbAQ3qZ8tw7QkVEtPPEAK6I798EcIbFhy4JiS

Z Kuşağının Aksiyonu: The Old Guard (2020)

The Old Guard bir sürü şey yapmaya çalışıp beceremeyen bir
Dark'ın 2. Sezonundan Gizemli Bir Tanıtım Geldi 5 – tumblr pimz3jJ19F1uvv7dr 1280

Dark’ın 2. Sezonundan Gizemli Bir Tanıtım Geldi

Netflix dizisa Dark, 2. sezonuyla ay sonunda geri dönüyor. Dizi,