Polar 25 Ocak’ta Tüm Dünyada Aynı Anda Yayında

Bu iş onu öldürmezse, emeklilik öldürür!

Netflix orijinal filmi Polar, 25 Ocak’ta tüm dünyada aynı anda yayında!

Çizgi romandan uyarlanan, Mads Mikkelsen ve Vanessa Hudgens’in başrolü üstlendiği filme ait fragman ve poster yayınlandı.

Polar Hakkında

Dünyanın bir numaralı suikastçısı Duncan Vizla, namıdiğer Kara Kayser (Mads Mikkelsen) emekliliğe alışmaya çalışırken, onu şirkete karşı bir tehdit olarak gören eski patronu tarafından mimlenir. İstemeden de olsa mesleğe geri dönen Kara Kayser, onu susturmak için her şeyi yapmaya hazır, daha genç, daha hızlı ve acımasız katiller ordusuyla kıyasıya bir mücadeleye girişir.

Yönetmenliğini Jonas Åkerlund’ın üstlendiği Polar’ın senaryosu Jayson Rothwell’a ait. Prodüksiyonda ise Jeremy Bolt, Robert Kulzer ve Hartley Gorenstein imzası var. Filmin oyuncu kadrosunda Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Ruby O. Fee, Fei Ren, Anthony Grant, Josh Cruddas, Robert Maillet, Julian Richings, Johnny Knoxville ve Richard Dreyfuss yer alıyor. Netflix orijinal filmi, Victor Santos’un Dark Horse basımı çizgi roman serisi “Polar: Came from the Cold”dan uyarlandı.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Netflix Türkiye’nin İkinci Orijinal Dizisi Atiye 27 Aralık’ta

Heyecanla beklenen ikinci Türk orijinal dizisi Atiye 27 Aralık Cuma günü tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te! Dizi 8 bölümden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir