Poltergeist Belgeseli Geliyor: The Curse of Poltergeist

Tobe Hooper yönetmenliğinde ve Steven Spielberg yapımcılığında çekilen 1982 yapımı kült korku filmi Poltergeist (Kötü Ruh) bu sefer Poltergeist Belgeseli olarak geri dönüyor. 2 devam filmi çekilen ve yıl içerisinde bir de yeniden çevrimi ile karşımıza çıkan efsane filmin belgeseli ilk 2 filmde rol almış Oliver Robins’in anılarına odaklanacak.

Belgeselde yapım süreci, yaşanan talihsiz olaylar, çekimlerden sonra trajik bir şekilde hayatını kaybetmiş genç yıldız Heather O’Rourke hakkında bilinmeyen detaylar ve ilk iki filme dair kapsamlı bilgiler aktarılacak.

İlk iki filmde Heather O’Rourke’un canlandırdığı Carol Anne’in abisi Robbie’yi canlandıran Oliver Robins belgesel hakkında “Filmin arkasındaki trajediyi anlama adına bir yolculuk olacak” diyor.

Adı The Curse of Poltergeist olacak belgeselin çekimleri önümüzdeki Kasım ayında başlayacak.

Zelda-Rubinstein-in-Poltergeist-1982-Movie still-of-jobeth-williams-in-poltergeist-1982-large-picture de8112c8-9611-45e7-8bf4-5d0180fd0fa8poltergeist-poster

Kaynak: http://bloody-disgusting.com/indie/3364783/poltergeist-curse-focus-of-new-documentary/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir