Prenses Leia, Yeni Star Wars Filminde Geri Dönüyor! 1 – carrie fisher 071 by dave daring d6ykh6u

Prenses Leia, Yeni Star Wars Filminde Geri Dönüyor!

31 Temmuz 2018

Lucasfilm, Carrie Fisher’ın, Force Awakens (Güç Uyanıyor) için çekilen ama kullanılmayan görüntüleri aracılığıyla Star Wars 9 filminde oynayacağını doğruladı!

Prenses Leia, Yeni Star Wars Filminde Geri Dönüyor! 2 – carrie fisher 071 by dave daring d6ykh6u

Müjdemizi isteriz! Carrie Fisher, Star Wars 9’da geri dönecek! Yönetmen JJ Abrams, yeni üçlemenin son kısmı için Leia Organa karakterini canlandıran Carrie Fisher’ı nasıl geri getireceğini anlattı.

Abrams, ¨Bu rol için hiçbir zaman, bir CG karakteri yaratmayacağız. Valerie’nin hatırasına ve oyunculuğuna saygı duyacak bir yol bulduk. Daha önce çekilen ancak kullanılmayan görüntüleri sayesinde Prenses Leia, Episode 9’da oynayacak¨ dedi.

Carrie Fisher, Aralık 2016’da, Star Wars Last Jedi’ın gösteriminden bir yıl önce öldü ancak çekimleri zaten yapıldığı için ölümünden bir yıl sonraki film gösteriminde seyircinin karşısındaydı. O zamandan beri, orijinal Star Wars serisinin kült karakteri olan Leia’ya dair belirsizliğin sonu gelmedi. Hayranlar, Lucasfilm’in Star Wars Rogue One’da, Peter Cushing için yaptığı gibi bir CGI canlandırma kullanıp kullanamayacağını merak ediyordu.  Umutları sonlandıran demeç şirket başkanı Kathleen Kennedy’den geldi; “Ne yazık ki, Carrie dokuzuncu macerada olmayacak, Ama sekizde bir sürü Carrie göreceğiz” dedi.

Kennedy aynı zamanda, Lucasfilm’in, Abrams’ı Star Wars 9’u yönetmesi için görevlendirdiğini de doğruladı. JJ. Abrams’ın söyledikleri bu yüzden bağlayıcı olmakta…

Aynı duyuruda, Mark Hamill’in de bir Force Spiriti olarak Star Wars 9’da geri döneceğini de doğrulandı. Kim bilir, belki Obi-Wan Kenobi ve Anakin Skywalker’ın geri dönüşlerini  de görebiliriz?

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Hiç Büyümeyen Çocuklara: Tiox Mega 3D 360! 3 – Tiox Mega 3D 360

Hiç Büyümeyen Çocuklara: Tiox Mega 3D 360!

Tiox Eğlence merkezinin davetiyle deneyim sinemalarının Türkiye'deki en sıra dışı
Yeşilçam Filmleri Kadir Has Üniversitesi'nde 4 – Türkiye Film Araştırmalarında Yeni Yönelimler

Yeşilçam Filmleri Kadir Has Üniversitesi’nde

Yeşilçam filmleri Kadir Has Üniversitesi’nde! Cibali’de 4 gün boyunca Yeşilçam