Prometheus’a Devam Filminin Kesinleştiği Açıklandı

Ridley Scott, yönetmenliğini yaptığı Alien serisinin önceki hikayesini anlatan Prometheus’a devam filminin kesinleştiğini duyurdu.

Prometheus'a Devam Filminin Kesinleştiği Açıklandı 1 – Prometheus SF25

Haziran ayında gösterime giren ‘Prometheus’un henüz DVD’si çıkmadan, 20th Century Fox’tan devam filminin haberi geldi. The Hollywood Reporter’ın haberine göre, filmin yönetmeni Ridley Scott ikinci film projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Filmin 2014 ya da 2015’te çıkması bekleniyor.

Dünya çapında 302 milyon dolarlık gişe hasılatının sahibi film, devam filminde farklı bir yazarla çalışacak. İlk filmin yazarı Damon Lindelof’un devam filmi için geri dönmeme ihtimali olduğunu belirten yapım şirketi Fox, ikinci film için henüz bir yazarla anlaşmadı.

Yönetmenliğini Ridley Scott’ın yaptığı bir diğer film ‘Blade Runner’ın da ikinci filminin çekilme olasılığı hayranlarını heyacanlandırdı.

Yapım şirketleri, bu sene vizyona giren ‘Ted’, ‘Snow White and the Huntsman’, ‘The Amazing Spiderman’ ve ‘Man in Black’ filmlerinin de devamının geleceğini açıkladı.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir