Rambo: The Last Blood’dan Haberler Var! 1 – John Rambo

Rambo: The Last Blood’dan Haberler Var!

3 Ocak 2015

Sylvester Stallone için 2015 kuşkusuz nostalji yılı olacak. Çünkü kendisi yeniden efsane karakterler Rocky Balboa ve Rambo olarak karşımıza çıkacak.

İlk haber Rocky cephesinden gelmişti. Büyük beğeni toplayan ‘Fruitvale Station’ın yönetmeni Ryan Coogler, bir Rocky spin-off’u olan ‘Creed’ için kamera arkasına geçmişti. Film her ne kadar Rocky’nin amansız rakibi Apollo Creed’in torununun hikayesine odaklanacak olsa da bizler Sylvester Stallone’yi yeniden özlediğimiz karakter Rocky olarak filmde Creed Jr.’in akıl hocası olarak izleyeceğiz. Sylvester Stallone bizzat attığı tweet’ler ile bu konuda hayranları heyecanlandırmayı ihmal etmiyor.

Bir diğer haber ise Rambo cephesinden… En son 2008 yılında izlediğimiz Rambo karakterine yeniden bürünecek olan Sylvester Stallone, filmi bekleyen hayranlar için ufak ipuçları vermekten de geri kalmıyor. Sylvester Stallone geçenlerde attığı bir tweet ile bir gangster hikayesini odağına alan ‘Scarpa’ için kamera karşısına geçeceğini açıkladı. Yine attığı tweet’te filmin yapım sürecinin, Rambo efsanesinin son filmi Rambo: Last Blood’tan hemen sonra start alacağını dile getirdi.


2013 senesinde Rambo’nun bir TV serisine dönüştürüleceği haberleri yapılmıştı. Ancak projeden bir ses çıkmadı. Stallone ise eski karakterini özlemiş olmalı ki Rambo için ne denli heyecanlandığını her fırsatta dile getiriyor. En son 2008’de izlediğimiz Rambo efsanesinin yeni filmi şayet bir aksilik çıkmaz ise 2016’da hayranları ile buluşacak.

Kaynak : http://insidemovies.ew.com/2015/01/02/sylvester-stallone-rambo-last-blood/

Öteki Sinema için Türkçeleştiren: Egemen Tokatlıoğlu

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Adalarda Film Keyfi Sinemada ile Başlıyor 2 – Ah Güzel İstanbul

Adalarda Film Keyfi Sinemada ile Başlıyor

İBB Kültür Dairesi Başkanlığı, Sinemada ile son yılların ses getiren
Vin Diesel Helen Mirren’ı Ekibe Katmak İstiyor 3 – helen mirren 72263

Vin Diesel Helen Mirren’ı Ekibe Katmak İstiyor

Vin Diesel’in başrolünde olduğu gişe canavarı Hızlı ve Öfkeli serisine