Vin Diesel Facebook'tan Yayınladı: Riddick İlk Teaser 1 – Riddick 1

Vin Diesel Facebook’tan Yayınladı: Riddick İlk Teaser

23 Mart 2013

Riddick 2Vin Diesel bugün (hatta bir saat kadar önce) Facebook sayfasından merakla beklenen filmi Riddick’e ait ilk teaser’ı yayınladı.

“Riddick üzerinde yaşam belirtisi bulunmayan, güneşin kasıp kavurduğu bir gezegende ölüme terkedilir. Bir süre sonra kendini şimdiye kadar savaştığı bütün insanlardan daha ölümcül avcı yaratıklara karşı savaşırken bulur. Riddick, bu gezegenden tek kurtuluş yolunu, acil durum uyarısını aktif hale getirerek kellesinin peşinde olan paralı askerlerin dikkatini kapana kısıldığı gezegene çekmekte bulur. Gezegene ilk olarak daha vahşi ve acımasız bir grup yeni nesil kelle avcısını taşıyan gemi gelir. İkinci gelen gemiyi komuta eden kişinin ise Riddick ile görülecek daha kişisel bir hesabı vardır. Hiç kimseyi sağ bırakmayacağı kesin gibi duran bir fırtınanın yaklaşmakta olduğu gezegende, Riddick’in kellesini almadan ayrılmaya niyeti olmayan avcıların arasında zaman hızla tükenmektedir.”

1955 doğumlu Amerikalı senarist ve yönetmen David Twohy’nin yazıp yönettiği Riddick, ABD’de 6 Eylül günü gösterime girecek.

Riddick 1

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

1 Comment

  1. Uyarayim Eylul ayi Amerika’da dandik, studyolarin guvenmedigi filmlere ayrilir, filmin kotu olup olmadigini merak ediyorsaniz abd gosterim tarihine bakin eylul veya ocak ise bir daha dusunun derim. Bunu biliyorum cunku bir Portland gazetesine yaziyorum ve eylul ile ocak aylari elestirmenler arasinda biraz depresif gecer.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kelebekler'e Bir Ödül de Bükreş'ten 2 – Kelebekler 2

Kelebekler’e Bir Ödül de Bükreş’ten

Hem gişedeki başarısı hem de festivallerden aldığı ödüllerle büyük ses
Korku Ödülleri 2012 3 – ks2012odul

Korku Ödülleri 2012

2012 senesi içerisinde öne çıkan korku filmlerine verilen Korku Ödülleri