Rob Zombie’nin Yeni Filminde Kan Gövdeyi Götürecek

27 Ocak 2016

Rob Zombie’nin Yeni Filmi “31” bolca kan ve şiddet vaat ediyor 

Amerikan bağımsız korku sinemasının marka ismi yönetmen/müzisyen Rob Zombie’nin son filmi “31” galasını 23 Ocak’ta Sundance Film Festivali’nde yaptı. Filmden yeni görüntüler düştü ve biz de bu görüntülerle idare ediyor, kendimizi bu kanlı gösteriye hazırlıyoruz.

Sundance’te övgü alan filmin konusu; Cadılar Bayramı öncesi 5 kişinin kaçırılarak Murder World isimli bölgede 12 saat boyunca “31” denilen oyunu oynayarak hayatta kalmaları istenmesi ile gelişiyor. Bu süre zarfında onları avlamak için palyaço maskeli psikopatlar peşlerinde olacaklardır. Bu ölüm kalım oyunundan sağ çıkabilecekler midir?

gang-of-homicidal-maniacs-check-introducing-rob-zombie-s-newest-gorefest-31-809517

Film, Rob Zombie’nin köklere inerek daha önceden çektiği House of 1000 Corpses ve The Devil’s Rejects gibi filmlerindekine benzer “gore” sahnelerle donatılmış. Kan ve şiddet dozajının yüksek olduğu ilk kritiklerle beraber onaylanan film Texas Chainsaw Massacre, Saw, Death Race, ve The Funhouse gibi filmlerde görmeye alışık olduğumuz pek çok unsuru barındırması ile dikkat çekiyor. Zaten kendisi de korku film hayranı olan Zombie’nin bizleri bu bağlamda klasikleşmiş sahnelere atıflarda bulunarak keyifli bir izlence sunacağı kesin gibi.

Filmin başrollerin, ise tıpkı diğer filmlerinde olduğu gibi Malcolm McDowell ve Sheri Moon Zombie üstlenirken bu yeni filmde Meg Foster, Elizabeth Daily, Daniel Roebuck, Tracey Walter gibi isimler de mevcut.  Müzikleri ise daha önceden Marilyn Manson ile çalışmış, Rob Zombie’nin bizzat metal grubunda çalan gitarist John 5’e ait.

gang-of-homicidal-maniacs-check-introducing-rob-zombie-s-newest-gorefest-31-809518

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Yeni Predator Filmi Çocuklara Göre Değil! 1 – 003

Yeni Predator Filmi Çocuklara Göre Değil!

Ormanın içlerinde başlayan ve sonra şehrin sokaklarına taşınan macera, yeni
Chernobyl Diaries Yeni Video Yayında 2 – Chernobyl Diaries 2012

Chernobyl Diaries Yeni Video Yayında

Chernobyl Diaries yeni video yayında! Senaristler arasında Carey ve Shane