Rocky’nin Yadigari ‘Creed’in Çekimleri Başlıyor 1 – creed movie michael b jordan

Rocky’nin Yadigari ‘Creed’in Çekimleri Başlıyor

12 Kasım 2014

1976 tarihli efsane film Rocky’nin spinoff niteliğindeki projesi ‘Creed’ çekimleri nihayet başlıyor. Filmin başrolünde yıldızı günden güne parlayan Michael B. Jordan yer alacak. Uzun zamandır gündemde olan projenin yönetmen koltuğunda ise Michael B. Jordan ile Fruitvale Station (2013)’da da çalışmış olan Ryan Coogler var. Filmde ayrıca Sylvester Stallone’yi yeniden Rocky karakteri ile seyretme fırsatını yakalayacağız.

İlk iki Rocky filminde, Balboa’nın ezeli rakibi iken sonrasında can yoldaşı olan boksör Apollo Creed’in torununu odak noktasına alacak filmde, büyükbabasının izinden giderek boksör olma hayalleri kuran ve bu yolda emin adımlarla ilerleyen bir gencin hikayesine tanıklık edeceğiz. En son 2013’te güncellenen projeden şimdiye kadar bir ses çıkmamıştı. Gelen haberlere göre ise proje artık ete kemiğe bürünmek üzere ve 2015’in ilk yarısında çekimler için start verilecek.

Sylverster Stallone ise filmde Apollo’nun torununa akıl hocalığı yapacak. Sylvester Stallone ilk olarak ‘Rambo 5’ projesini hayata geçirmek istiyordu. Ancak rol aldığı son filmlerin başarısızlığı nedeniyle devam filmini erteleyip spinoff Rocky projesine destek vermeye karar vermiş. Creed’in 2016 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak : http://screenrant.com/creed-movie-spinoff-casting-rocky-release-date/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Stephen Chow'dan Yeni Film: Journey to the West 2 – 8296519622 4d401f1778

Stephen Chow’dan Yeni Film: Journey to the West

Shaolin Soccer ile tanınan Hong Konglu yönetmen Stephen Chow, tam
Emmanuelle Yoğun Bakımda! 3 – Sylvia Kristel

Emmanuelle Yoğun Bakımda!

Hollandalı oyuncu Sylvia Kristel (ya da namıdiğer Emmanuelle) Amsterdam’da beyin