Ron Perlman Hellboy 3’ü Müjdeledi! 1 – Ron Perlman in Hellboy

Ron Perlman Hellboy 3’ü Müjdeledi!

21 Haziran 2015

Başarılı çizgi roman uyarlamalarından Hellboy, 2004 senesinde gösterime girmiş ve büyük bir başarıya imza atmıştı. Bunun üzerine 2007 yılında filmin devamı niteliğinde Hellboy 2: Altın Ordu her ne kadar gişede istediği başarıyı sağlayamasa da genel anlamda ilk filmin başarısını devam ettirdi.

Yönetmenliğini Guillermo del Toro’nun yaptığı filmler çizgi roman hayranlarından da beyazperde izleyicilerinden de tam not almıştı. Ancak serinin beklenen üçüncü filmi bir türlü gelmek bilmedi. Serinin yıldızı Ron Perlman yorulduğunu söylemiş sessiz sedasız inzivaya çekilmişti. Ancak gelen son haberlere göre Perlman serinin bir üçleme olarak bitmesini istiyor.

Fanlara üçüncü filmi borçlu olduklarını dile getiren Perlman serinin yönetmeni del Toro ile konuştuklarını, del Toro’nun üçüncü film için fevkalade fikirleri olduğunu dile getirdi. Üçüncü film hakkında konuşan Perlman “Eğer ilk iki filmi sevdiyseniz üçüncü filem tam anlamıyla bayılacaksınız, çünkü elimizde gerçekten özel bir şey var” dedi.

Şu sıralar harıl harıl Crimson Peak ile uğraşan del Toro’nun üçüncü film ile ilgili neler tasarladığı muamma. Ancak üçüncü filmin nihayet yıllar sonra gündeme gelmesi hayranları sevindireceğe benziyor.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://screenrant.com/ron-perlman-hellboy-3-plot-details/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

İstanbul’da Belgesel Buluşması Devam Ediyor 2 – Becoming Johanna 2016

İstanbul’da Belgesel Buluşması Devam Ediyor

ICN tarafından düzenlenen belgesel buluşması etkinliklerinin üçüncü ayağı 17-18 Nisan’da
Yeni TV Dizisi War of The Worlds 30 Ekim'de Başlıyor 3 – War of The Worlds dizi 01

Yeni TV Dizisi War of The Worlds 30 Ekim’de Başlıyor

H.G. Wells’in zamansız eserinden esinlenen War of The Worlds, 30