Rutger Hauer Şimdi de “Van Helsing” Oldu!

Dario Argento’nun 3D Dracula projesine kült bir isim katıldı…

Rutger Hauer Şimdi de "Van Helsing" Oldu! 1 – a4382bcba 3d 470 75Sarışın mavi gözlü kült karakter oyuncusu Rutger Hauer, hayat verdiği ilginç ve bir o kadar da karanlık karaterlerle efsane olmuş önemli bir isim. Ülkemizde geçtiğimiz hafta vizyona giren Ayin filminde Istvan Kovak rolünde izlediğimiz ve yakın zaman sonra merakla beklediğimiz ‘exploitation’ örneği Hobo with a Shotgun’daki Hobo rolüyle muhtemelen ağzımız açık izleyeceğimiz Hauer, şimdi de vampir avcısı Van Helsing oldu!

Korku sinemasının en tepesindeki isimlerden, efsane yönetmen Dario Argento’nun 3D çekeceği yeni Dracula projesine Van Helsing rolüyle katıldığı duyurulan Hauer, geçmişteki başarılarının gölgesinde uzun bir süredir pek de iyi işler çıkartamayan yönetmenin Dracula projesini daha da önemli kılıyor.

Şimdilik resmi olarak sadece Hauer’in isminin geçtiği ‘Dracula 3D’ projesine başka kült isimlerin katılıp katılmayacağı merak ediledursun, bakalım Argento kanlı geçeceği şimdiden belli bu son filmiyle kötü giden kariyerini kurtarabilecek mi?

Dario Argento elinden çıkma Dracula’nın çekimleri Mayıs ayında başlayacak.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir