Şahsiyet’in Meksika Uyarlaması Ekim’de HBO Max’te

Ay Yapım’ın fenomen dizisi Şahsiyet’in Meksika uyarlamasının tanıtımı yayınlandı. Viacom International Studios ve Ay Yapım ortak yapımcılığında çekilen Asesino del Olvido Ekim’de HBO Max’te!

Meksika yapımı ve ünlü aktör Damian Alcazar ile genç aktris Paulina Gaitan’ın başrolde olduğu yeni Max Original dizisi Asesino del Olvido, önümüzdeki Ekim ayında HBO Max’te yayınlanacak.

Şahsiyet’in senaryo yazarı Hakan Günday ve yönetmeni Onur Saylak’ın da uyarlamasına katkıda bulunduğu 10 bölümlük dizinin tüm Amerika ve İspanya dışındaki ülkeler için distribütörlüğünü ise Madd Entertainment üstlenecek.

Uluslararası Emmy ödülü sahibi, ülkemizde de El Chapo dizisiyle bilinen Meksikalı yönetmen Ernesto Contreras ve Jorge Michel Grau tarafından çekilen dizi alzheimer teşhisi konan Pascual Leon’un (Alcazar) geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena (Gaitan) ile yollarının kesişmesini anlatacak.

Meksika’nın dünya televizyonlarında başarılı yapımlarda yer almış çok sevilen ödüllü oyuncusu Damian Alcazar, Türkiye’de A Wonderful World, The Perfect Dictatorship, The Chronicles of Narnia: Prince Caspian, The Dandy ve Narcos gibi çok sevilen projelerdeki başarılı oyunculuğuyla tanınıyor. Kariyerine 12 yaşındayken başlayan ve Cappadocia, The Good Girls gibi pek çok uluslararası yapımda rol alan genç ve başarılı oyuncu Paulina Gaitan ise ülkemizde en çok Narcos dizisinde canlandırdığı Tata Escobar karakteriyle hafızalarda yer etmiş bir isim.

Asesino del Olvido’da Alcazar ve Gaitan’ın yanı sıra Ari Brickman, Erik Hayser, Dolores Heredia, Giovanna Zacarias, Luis Alberti, Jose Antonio Toledano, Mauricio Garcia Lozano, Armando Hernandez, Juan Carlos Colombo ve Ofelia Medina gibi isimler yer alıyor.

Şahsiyet’in Meksika Uyarlaması Ekim'de HBO Max'te 1 – Asesino del Olvido

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir