Scarlett Johansson Ghost In The Shell'e Göz Kırptı 1 – 795982 promo2

Scarlett Johansson Ghost In The Shell’e Göz Kırptı

20 Ekim 2014

Scarlett Johansson Ghost In The Shell’e Göz Kırptı!

DreamWorks yıllardır kült manga Ghost In The Shell’i beyazperdeye taşımak istiyor. Anlaşmaları çoktan yapılmış filmin yapım süreci ise oldukça ağır işliyor. Senenin başında projenin yönetmen koltuğunda Snow White and the Huntsman’ın yönetmeni Rupert Sanders’ın olacağı açıklanmıştı. Bununla beraber kadın başrol oyuncu olarak The Wolf of Wall Street’ten hatırlayacağımız Margot Robbie ile anlaşılmıştı.

Scarlett Johansson Ghost In The Shell'e Göz Kırptı 2 – 795982 promo2

Son gelen duyumlara göre yapımcılar Margot Robbie ile anlaşmalarını iptal etmişe benziyorlar. Bununla beraber DreamWorks, Avengers yıldızı Scarlett Johansson’a başrol için 10 milyon dolar teklifle gittiler. En son Luc Besson imzalı Lucy’de izlediğimiz Johansson’ın Black Widow solo projesi için de anlaşma yaptığı bilinmekte.

Ghost In The Shell adlı manga serisinin 1995 ve 2004’te piyasa sürülmüş animesi ve birbirinden farklı video oyunları mevcut. Bununla beraber dünyada büyük bir hayran kitlesi var. Şimdi ise stüdyo bu ünlü manga serisini beyazperdeye taşımaya hazırlanıyor.

Johansson’ın teklife nasıl karşılık vereceğini ise önümüzdeki günlerde öğreneceğiz ancak son dönem aksiyona iyiden iyiye saran güzel yıldızın bu rol için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak: http://screenrant.com/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Pera Film’den Online Kısa Film Seçkisi: Evde Tek Başına 3 – Oh Willy 2012

Pera Film’den Online Kısa Film Seçkisi: Evde Tek Başına

Pera Müzesi, evde kaldığımız bu günlerde, internet üzerinden erişilebilen “Evde
Deepa Mehta: Bir Başkaldırı Sineması 4 – Deepa Mehta

Deepa Mehta: Bir Başkaldırı Sineması

İstanbul Modern Sinema'nın Ekim ayındaki konuğu, filmleriyle pek çok büyük