“Scary Stories to Tell in the Dark”tan İlk Fragman!

Adını sık sık korku projelerinde duyduğumuz iki Oscar ödüllü usta sinemacı Guillermo del Toro’nun senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiği korku filmi “Scary Stories to Tell in the Dark”ın ilk uzun fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

blank

Merakla beklenen filmin oyuncu kadrosunda Zoe Margaret Colletti, Michael Garza, Austin Zajur, Gabriel Rush, Kathleen Pollard, Dean Norris ve Gil Bellows gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise “Future Murder”, “Troll Avı” ve “Otopsi” filmleriyle beğeni toplayan Norveçli yönetmen André Øvredal üstleniyor.

Şehir ve kasabalarda anlatılan halk hikayelerinden ilham alan filmin konusu şöyle: 1968 yılının Amerikası’nda geçen hikaye, huzur içinde yaşayan Mill Valley kasabasına odaklanıyor. Nesiller boyu bu kasabada yaşayan Bellows ailesi de bu huzurlu atmosferin bir parçası olarak hayatını sürdürüyordur. Ancak bu aile hakkında kasabada sürekli gezinen bir halk hikayesi vardır. Kasabanın öbür ucundaki bir malikanede yaşayan Sarah Bellows adındaki genç kız, korkunç işkenceler görmüştür. Bu hikayeyi keşfeden bir grup genç ise kendini Sarah’nın yaşadıklarını araştırırken bulacaktır.

“Scary Stories to Tell in the Dark” Amerika’da 9 Ağustos tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise belli değil.

Kaynak: www.beyazperde.com

SEVDİYSEN PAYLAŞ BAŞKALARI DA OKUSUN
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir