Schwarzenegger’li Zombi Filmi İçin Geri Sayım!

Terminator, Conan, Total Recall filmleri ile akıllara kazınan dünyaca ünlü yıldız Arnold Schwarzenegger bir zombi filmi ile beyazperdeye dönüyor.

Henry Hobson yönetmenliğindeki ‘Maggie’ adlı film bir babanın enfeksiyon kaparak yavaş yavaş zombiye dönüşen 16 yaşındaki kızı ile geçirdiği son saatleri konu alacak. Toronto Uluslararası Film Festival’inde gösterilmesi öngörülen ancak sonradan vazgeçilen filmin gösterim tarihi 8 Mayıs 2015 olarak belirlenmiş durumda.

Filmde Arnold Schwarzenegger’in enfeksiyon kaparak zombiye dönüşen kızını son dönemin başarılı genç aktrislerinden Abigail Breslin canlandıracak. Bunun yanı sıra filmde Joely Richardson, Amy Brassette, Aiden Flowers, ve Rachel Whitman Groves gibi isimler de yer alıyor.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://www.dreadcentral.com/news/91050/schwarzeneggers-zombie-film-maggie-coming-may/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Shock Waves (1977)

Artılarıyla eksileriyle dönemin kaba bir portresini de çizen Shock Waves, bugün birçok hayranı bulunan, kült statüsüne ulaşmış bir korku filmi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir