Seks ve Şiddet Filmleri Dosyası Banubozdemir.com'da 1 – banu bozdemir

Seks ve Şiddet Filmleri Dosyası Banubozdemir.com’da

19 Aralık 2010

Seks ve Şiddet Filmleri Dosyası Banubozdemir.com'da 2 – seksvesiddet1Seks ve şiddet filmleri dosyası banubozdemir.com’da! Banu Bozdemir 10 yıldan fazla süredir sinema yazarlığı yapan, Milliyet, Milliyet Sanat, Cumhuriyet, Yeni Yüzyıl, Antrakt gibi gazete ve dergilerde sinema yazıları yazmış ayrıca Skytürk TV’de yayınlanan “Sinema, Sanat ve Sevgilim İstanbul” programına yapımcı ve sunucu olarak imza atmış deneyimli bir isim.

Kendisi internetin durdurulamaz yükselişine uyarak bundan bir kaç ay önce banubozdemir.com adresinde kendi blogunu açtı ve yazılarını buradan da paylaşmaya başladı. Banu Bozdemir’in blogundan Öteki Sinema okurlarını çok ilgilendireceğini düşündüğümüz bir dosyayı seçtik: Seks ve Şiddet filmleri…

Banu Bozdemir ilgili dosyada seks ve şiddet filmlerinin tarihçesine bakıyor ve önemli filmler hakkında kısa pasajlarla bilgilendirme yapıyor. Türün meraklıları bu yazıdan rahatlıkla iyi bir izleme listesi çıkarabilir. Haber vermiş olalım.

Banu Bozdemir’in bloguna bu linkten ulaşabilirsiniz!

Seks ve Şiddet filmleri dosyasına bu linkten ulaşabilirsiniz!

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Bolo Yeung'un Öyküsü iyikotufilm.com'da 3 – tumblr mmvwn9Vnzh1rj9rkho1 1280

Bolo Yeung’un Öyküsü iyikotufilm.com’da

iyikotufilm.com geçenlerde "Öteki Sinema" okurlarının hoşuna gidecek bir yazı hazırladı
Münir Özkul'un Hayatı Yeşilçam Hatırası'nda 4 – Kel Mahmut Münir Özkul

Münir Özkul’un Hayatı Yeşilçam Hatırası’nda

Münir Özkul'un hayatı Yeşilçam Hatırası'nda! Aktör nedir ki? Oynarken vardır.