Seks ve Şiddet Filmleri Dosyası Banubozdemir.com’da

Seks ve Şiddet Filmleri Dosyası Banubozdemir.com'da 1 – seksvesiddet1Seks ve şiddet filmleri dosyası banubozdemir.com’da! Banu Bozdemir 10 yıldan fazla süredir sinema yazarlığı yapan, Milliyet, Milliyet Sanat, Cumhuriyet, Yeni Yüzyıl, Antrakt gibi gazete ve dergilerde sinema yazıları yazmış ayrıca Skytürk TV’de yayınlanan “Sinema, Sanat ve Sevgilim İstanbul” programına yapımcı ve sunucu olarak imza atmış deneyimli bir isim.

Kendisi internetin durdurulamaz yükselişine uyarak bundan bir kaç ay önce banubozdemir.com adresinde kendi blogunu açtı ve yazılarını buradan da paylaşmaya başladı. Banu Bozdemir’in blogundan Öteki Sinema okurlarını çok ilgilendireceğini düşündüğümüz bir dosyayı seçtik: Seks ve Şiddet filmleri…

Banu Bozdemir ilgili dosyada seks ve şiddet filmlerinin tarihçesine bakıyor ve önemli filmler hakkında kısa pasajlarla bilgilendirme yapıyor. Türün meraklıları bu yazıdan rahatlıkla iyi bir izleme listesi çıkarabilir. Haber vermiş olalım.

Banu Bozdemir’in bloguna bu linkten ulaşabilirsiniz!

Seks ve Şiddet filmleri dosyasına bu linkten ulaşabilirsiniz!

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir