Seks ve Şiddet Filmleri Dosyası Banubozdemir.com’da

Seks ve şiddet filmleri dosyası banubozdemir.com’da! Banu Bozdemir 10 yıldan fazla süredir sinema yazarlığı yapan, Milliyet, Milliyet Sanat, Cumhuriyet, Yeni Yüzyıl, Antrakt gibi gazete ve dergilerde sinema yazıları yazmış ayrıca Skytürk TV’de yayınlanan “Sinema, Sanat ve Sevgilim İstanbul” programına yapımcı ve sunucu olarak imza atmış deneyimli bir isim.

Kendisi internetin durdurulamaz yükselişine uyarak bundan bir kaç ay önce banubozdemir.com adresinde kendi blogunu açtı ve yazılarını buradan da paylaşmaya başladı. Banu Bozdemir’in blogundan Öteki Sinema okurlarını çok ilgilendireceğini düşündüğümüz bir dosyayı seçtik: Seks ve Şiddet filmleri…

Banu Bozdemir ilgili dosyada seks ve şiddet filmlerinin tarihçesine bakıyor ve önemli filmler hakkında kısa pasajlarla bilgilendirme yapıyor. Türün meraklıları bu yazıdan rahatlıkla iyi bir izleme listesi çıkarabilir. Haber vermiş olalım.

Banu Bozdemir’in bloguna bu linkten ulaşabilirsiniz!

Seks ve Şiddet filmleri dosyasına bu linkten ulaşabilirsiniz!

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Yazmaya 2003 yılında DivxTR’de başladı ve halefi olan Divx Planet forumlarında “Raven” takma adıyla devam etti. Divx Planet'te bir forum köşesi olarak başlayan Öteki Sinema'yı, 2005 yılında blog olarak devam ettirdi. 2010 yılının başında Beyazperde.com sitesinin eleştirmen kadrosuna katıldı. Aynı dönemde Yeni Harman ve Fotografya dergileri için sinema makaleleri kaleme aldı, online sinema dergisi Cinedergi için dosyalar hazırladı. 2012’de Medyaradar sitesinin sinema yazarlığı ve TV eleştirmenliği görevini üstlendi. Aynı zamanda lisanslı bir yelken sporcusu olan yazar, bir dönem TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) yarış fotoğrafçılığı görevini yaptı. 2014 yılında Sinemerkez Akademi’de eğitmenlik yaptı ve akademinin Kocaeli yapılanmasının direktörlüğünü üstlendi. 2014-2016 yılları arasında Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı TV programının yazı grubunu yönetti. Okan Bayülgen’in yönettiği Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2017-2018 arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. OFCS (Online Film Critics Society) topluluğuna üye olan yazar, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da yazmaya, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası'nda oynamaya ve davet edildiği okullarda sinema üzerine seminerler vermeye devam ediyor.

Bak bunu da seversin...

Umut Beşkırma: ‘Kısa filmin anlatım dilinden uzağım’

Umut Beşkırma’yla Yeryüzündesin ve Bunun Tedavisi Yok isimli filmi sayesinde tanıştık. Belki de tek kısa filmiyle uzun metraja geçecek olan Umut Beşkırma’nın tedavisiz cevapları ekte. İyi okumalar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir