Yamyam Filmi Sexo Cannibal Cult Shop’ta

Yamyam Filmi Sexo Cannibal Cult Shop’ta!

Yazarlarımızdan Tolga Demirtaş’ın keşfettiği yeni bir B sineması hazineleri avcısı blogdan haberdar etmek istiyoruz bu defa sizi: Cult Shop!

Sinemasal yaklaşımını Osman F. Seden’in ““Bana sanat-manat gibi laflar etmeyin, kafam bozuluyor” sözüne yaslayan, Öteki Sinema’nın frekansına çok uygun düşen bir yayın yapan ve Emre Erköse adında bir sinema meraklısının hazırladığı siteden ilgimizi çeken film ise bir İtalyan istismar sineması örneği oldu. Film adından anlaşılacağı üzere seksüel bir yamyam filmi. İngilizce The Devil Hunter olarak da biliniyor. Ancak birçok yerde film, orijinal isminin İngilizce çevirisi olan Sexo Cannibal olarak da anılıyor.

Daha fazlasını okumak ve sitedeki bir sürü yazıya ve görsele ulaşmak isterseniz buradan buyrun lütfen!

Link: http://oncewestern.blogspot.com/

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Yazmaya 2003 yılında DivxTR’de başladı ve halefi olan Divx Planet forumlarında “Raven” takma adıyla devam etti. Divx Planet'te bir forum köşesi olarak başlayan Öteki Sinema'yı, 2005 yılında blog olarak devam ettirdi. 2010 yılının başında Beyazperde.com sitesinin eleştirmen kadrosuna katıldı. Aynı dönemde Yeni Harman ve Fotografya dergileri için sinema makaleleri kaleme aldı, online sinema dergisi Cinedergi için dosyalar hazırladı. 2012’de Medyaradar sitesinin sinema yazarlığı ve TV eleştirmenliği görevini üstlendi. Aynı zamanda lisanslı bir yelken sporcusu olan yazar, bir dönem TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) yarış fotoğrafçılığı görevini yaptı. 2014 yılında Sinemerkez Akademi’de eğitmenlik yaptı ve akademinin Kocaeli yapılanmasının direktörlüğünü üstlendi. 2014-2016 yılları arasında Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı TV programının yazı grubunu yönetti. Okan Bayülgen’in yönettiği Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2017-2018 arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. OFCS (Online Film Critics Society) topluluğuna üye olan yazar, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da yazmaya, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası'nda oynamaya ve davet edildiği okullarda sinema üzerine seminerler vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir