Yamyam Filmi Sexo Cannibal Cult Shop’ta

Yamyam Filmi Sexo Cannibal Cult Shop’ta!

Yamyam Filmi Sexo Cannibal Cult Shop'ta 1 – canibal3Yazarlarımızdan Tolga Demirtaş’ın keşfettiği yeni bir B sineması hazineleri avcısı blogdan haberdar etmek istiyoruz bu defa sizi: Cult Shop!

Sinemasal yaklaşımını Osman F. Seden’in ““Bana sanat-manat gibi laflar etmeyin, kafam bozuluyor” sözüne yaslayan, Öteki Sinema’nın frekansına çok uygun düşen bir yayın yapan ve Emre Erköse adında bir sinema meraklısının hazırladığı siteden ilgimizi çeken film ise bir İtalyan istismar sineması örneği oldu. Film adından anlaşılacağı üzere seksüel bir yamyam filmi. İngilizce The Devil Hunter olarak da biliniyor. Ancak birçok yerde film, orijinal isminin İngilizce çevirisi olan Sexo Cannibal olarak da anılıyor.

Daha fazlasını okumak ve sitedeki bir sürü yazıya ve görsele ulaşmak isterseniz buradan buyrun lütfen!

Link: http://oncewestern.blogspot.com/

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir