Şeytanın Oğlu 2 Aralık'ta Sinemalarda 1 – incarnate3 1

Şeytanın Oğlu 2 Aralık’ta Sinemalarda

31 Ekim 2016

Arınma Gecesi ve Ruhlar Bölgesi’nin yapımcıları ve “San Andreas Fayı”nın yönetmeni Brad Peyton’ın imzasının olduğu Şeytanın Oğlu/Incarnate, 2 Aralık’ta seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin başrollerinde Aaron Eckhart (Frankenstein-Ölümsüzlerin Savaşı, Kod Adı: Olympus) ve Carice van Houten (Game of Thrones) yer alıyor.

Konu: Kendisini bir anda dış dünyadan izole ederek eski dillerde konuşmaya başlayan 11 yaşındaki oğlu Cameron’ın bu belirtileri karşısında dehşete kapılan Lindsay, oğlunun içine şeytan girdiğini anlayınca Vatikan temsilcisinin yönlendirmesiyle Dr. Seth Ember’a ulaşır. Gizemli bir geçmişi olan doktor, tekerlekli sandalyeye mahkum, tanrıya inanmayan ve çok farklı yöntemlerle çalışan eski bir bilim adamıdır. Cameron’ın bilinçaltına girip en az şeytanınki kadar vahşi bir yöntemle onunla yüzleşecek ve Cameron’ı hayata döndürecektir. Eğer bu yöntem işe yaramazsa oğlunun ölecek olması ihtimali Lindsay’i dehşete düşürse de doktora güvenmekten başka çaresi yoktur.

Filmin sayfası için: http://www.birfilm.net/sinemalarda-seytanin-oglu

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

SİYAD 2018 Kısa Film Finalistleri Gösterimi 11 – Kötü Kız Wicked Girl

SİYAD 2018 Kısa Film Finalistleri Gösterimi

21 Temmuz'daki ilk program, SİYAD 2018 Kısa Film Finalistleri adını
Freddy Krueger, Michael Myers'la Kapışmak İstiyor! 12 – cbkj2p1vvzw8p64nlybn

Freddy Krueger, Michael Myers’la Kapışmak İstiyor!

Freddy Krueger'i canlandıran Robert Englund, 2010 yılında remake’i çekilen Elm