Sezonun En Çok Konuşulan Filmleri bomontiadaALT’ta 1 – Beautiful Boy 01

Sezonun En Çok Konuşulan Filmleri bomontiadaALT’ta

bomontiada, 19 Ocak-10 Şubat arasında sezonun en çok konuşulan filmlerinden oluşan yeni bir sinema programına başlıyor. Henüz vizyona girmeyen Beautiful Boy’u, 19 Ocak Cumartesi günü saat 17:00’de bomontiadaALT’ta izleyebilirsiniz.

Sezonun En Çok Konuşulan Filmleri bomontiadaALT’ta 2 – Başka Sinema bomontiadaALT

bomontiadaALT, 19 Ocak-10 Şubat arasında Başka Sinema işbirliğiyle sezonun en çok konuşulan 14 filmini ağırlıyor. Salı ve Perşembe akşamları saat 20:30, Cumartesi ve Pazar günleri ise saat 17:00’de gerçekleşecek gösterimlere biletler Mobilet’den temin edilebilir.

Beautiful Boy vizyona girmeden önce bomontiadaALT’ta

David ve Nic Sheff isimli baba oğulun gerçek hayat öyküsünden uyarlanan Güzel Oğlum (Beautiful Boy), oğullarının uyuşturucu bağımlılığıyla yıllarca mücadele eden bir ailenin yürek burkan ama yine de umut dolu hikâyesini anlatıyor. Filmde başrolleri ünlü oyuncular Steve Carell ve Call Me By Your Name ile yıldızı parlayan Timothée Chalamet paylaşıyor.

Sezonun En Çok Konuşulan Filmleri bomontiadaALT’ta 3 – Beautiful Boy poster

Tarih: 19 Ocak, Cumartesi
Saat:  17:00
Mekan: bomontiadaALT
Bilet Fiyatı: Tam 20TL, Öğrenci 15TL

Biletler Mobilet’den temin edilebilir.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir