Siccin 3: Cürmü Aşk'ta Korku Boyut Değiştiriyor! 1 – cats 1

Siccin 3: Cürmü Aşk’ta Korku Boyut Değiştiriyor!

28 Mart 2016

Siccin 3 PosterMuhteşem Film’in yapımcılığını,  Alper Mestçi’nin yönetmenliğini üstlendiği, ilk iki filmi ile büyük ses getiren “Siccin” serisi, en büyük aşkın en büyük korkuyla buluştuğu “Siccin 3: Cürmü Aşk” ile devam ediyor. Afişi ve fragmanı yayınlanan serinin 3. filmi, The Moments Entertainment dağıtımıyla 2 Eylül’de vizyonda olacak. Daha önce hiç tanık olunmayan büyük bir aşk hikayesini kendine özgü yorumuyla beyazperdeye aktaran Alper Mestçi, bu sefer korku ile aşkı harmanlıyor! Mestçi, serinin üçüncü filmi ile ilgili olarak “Türkiye’de ilk defa işlenen bir hikaye ve başka bir örneği yok” diyerek iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

Siccin Serisi Son İki Yıla Damga Vurmuştu

“Siccin” serisinin ilk iki filmi,  birçok rekora imza atmış,  2014 ve 2015 yıllarının en başarılı korku filmi seçilmişti. “Siccin 2: Her Canlı Ölümü Tadacaktır” yurt dışından aldığı övgülerin yanı sıra, Newyork’ta düzenlenen 4. Uluslararası İthaca Fantastik Film Festivali’nde gösterilerek dünya prömiyerini de yapmıştı.

Çekimleri Sarıyer ve Beykoz çevresinde gerçekleştirilen, oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken “Siccin 3: Cürmü Aşk”ta; Adnan Koç, Büşra Ayaydın, Cem Uslu, Nevin Efe, Yavuz Pekdiker, Elif Baysal, Yavuz Çetin, Ömer Musab Küçükler gibi isimler yer alıyor. Yönetmen Alper Mestçi, Bekir Acar ile birlikte senaryoya imza atarken, filmin görüntü yönetmeni Serdar Armutlu. Filmin müzikleri ise Reşit Gözdamla’ya ait.

2 Eylül’de vizyonda olacak filmin özeti ise şu şekilde;

Orhan ile Sedat çocukluk arkadaşıdır. Yıllar sonra Orhan, Sedat’ın kız kardeşi Kader’le birbirlerine aşık olup evlenirler. Sedat’ın yaptığı araba kazası üçünün de hayatlarının dönüm noktası olur. Sedat’ın oğlu Mehmet felç olur. Kader ise geçmişini hatırlayamaz. Orhan bu olay yüzünden Sedat’ı suçlar ve onunla bütün iletişimini keser. Sedat, duyduğu vicdan azabı ve yaşadığı tuhaf ürkütücü olaylar nedeniyle iyice dağılır. Orhan ise çok sevdiği ilk ve tek aşkı Kader’i kaybetmeme uğruna korkunç bir şey yapar!.. Siccin 3: Cürmü Aşk, aşk uğruna nelerin göze alınabileceğinin hikayesi!..

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Filmin Künyesi:

Gösterim Tarihi: 2 Eylül 2016

Dağıtım: The Moments Entertainment

Yapım: Muhteşem Film

Yapımcı: Muhteşem Tözüm

Yönetmen: Alper Mestçi

Senaryo: Alper Mestçi & Bekir Acar

Görüntü Yönetmeni: Serdar Armutlu

Müzik: Reşit Gözdamla

Oyuncular: Adnan Koç, Büşra Ayaydın, Cem Uslu, Nevin Efe, Yavuz Pekdiker, Elif Baysal, Yavuz Çetin, Ömer Musab Küçükler[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Resimler ve oyunculuk çok iyi görünüyor. Siccin en kalite korku serisi.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Wonder Woman'dan Yeni Bir Fragman Daha 2 – gal gadot wonder woman

Wonder Woman’dan Yeni Bir Fragman Daha

Tüm dünyada 2 Haziran 2017’den itibaren gösterime girecek Wonder Woman'dan
The Predator Yeni Teaser Poster ve Fragman 3 – 004

The Predator Yeni Teaser Poster ve Fragman

14 Eylül’de vizyona girecek The Predator filmine ait yeni teaser