Sightseers Filminden Eğlenceli Afişler 1 – Sightseers 3

Sightseers Filminden Eğlenceli Afişler

sightseers poster 221x300 Sightseers Sightseers Pek Yakında Natural Born Killers Kill List God Bless America Cannes Film Festivali Bonnie and Clyde Ben WheatleyGeçtiğimiz senenin en sevdiğim filmlerinden biri olan Kill List’in yönetmeni Ben Wheatley’nin yeni filmi Sightseers’ı, daha önce Öteki Sinema’nın ‘pek yakında’ bölümüne konuk etmiştik. Geçen gün filme ait birbirinden eğlenceli afişler yayınlandı. Aşağıda gazete ilanları şeklinde düzenlenen bu harika tasarımlı 11 afişin tamamını bulabilirsiniz.

“Chris, Tina’ya kendi dünyasını kendi bildiği şekilde göstermek ister. Genç sevgililer bir karavana atlayarak İngiliz Adalarını gezmeye başlar. Tina korunaklı bir hayat yaşamıştır ve Crich Tramvay Müzesi, Ribblehead Viyadükü, Keswick Kalem Müzesi gibi Chris’in ona mutlaka göstermek istediği yerler vardır. Fakat hayallerinin yıkılması uzun sürmez. Çevreyi kirletenler, gürültücü gençler ve Tina’nın her şeye karışan annesi Chris’in hayalini gerçekleştirmesine engel olmaya başlar. Bu engellemeler Chris’i hiç istemediği yerlere götürür.”

Festival turunu tamamlayan Sightseers, İngiltere’de 30 Kasım’da gösterime giriyor.

Not: Fotoğrafların üzerine tıklayarak daha büyük boyutta görebilirsiniz.

blank

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir