Simpsonlar’ın Yaratıcısından Ortaçağ Macerası!

Matt Groening tarafından hayata geçirilen animasyon Disenchantment, 10 bölümden oluşan bir yetişkin komedi dizisi. Bu maceraperest bir elf, yalnızca sahibine görünen bir şeytan ve taşı sıksa suyunu çıkaracak bir prensesin ortaçağ macerası!

Simpsonlar'ın Yaratıcısından Ortaçağ Macerası! 1 – batch Warrior Pose Image FIN 400dpi

Disenchantment’ın parçalanmakta olan orta çağ krallığı Dreamland’e götürdüğü izleyiciler, burada sürekli içki içen genç prenses Bean, girişken Elf dostu Elfo ve Bean’in içindeki şeytan Luci’nin başından geçen talihsizliklere tanık olacak. Bu süreçte, tuhaf üçlünün karşısına canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan çıkacak.

Simpsonlar'ın Yaratıcısından Ortaçağ Macerası! 2 – batch Bean On Throne FIN 400dpi 1

Dizinin seslendirme sanatçıları arasında Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) ve Eric Andre’nin (“Luci”) yanısıra John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding, ve Lucy Montgomery yer alıyor.

Disenchantment 17 Ağustos’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir