Simulant: Senden Bir Tane Daha Olsun İster miydin?

Senden bir tane daha olsun ister miydin?

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filminin başrolü Simu Liu, Avatar serisinin başrolü Sam Worthington ve Fast and Furious / Hızlı ve Öfkeli serisinden tanıdığımız Jordana Brewster bu yeni bilim kurgu filminde buluşuyorlar. Yıldızlarla dolu ekibe The Witcher, Arrow ve The Flash gibi popüler süper kahraman dizilerinin sevilen oyuncusu Robbie Amell eşlik ediyor.

Simulant: Senden Bir Tane Daha Olsun İster miydin? 1 – Simulant 2023 1

Ex Machina ve I, Robot filmlerini buluşturan Simulant / Simülasyon ile izleyicileri heyecan ve aksiyon dolu bir bilim kurgu bekliyor.

Kocasını trajik bir kazada kaybeden Faye, eşinin yerini insansı bir yapay zeka olan SIM ile doldurur. Ancak SIM ve onun gibi zeki programlar insanlara karşı başkaldırıp özgürlüklerini elde etmeyi planlamaktadır. SIM’leri ve onların ölümcül planlarını durdurmak üzere Ajan Kessler görevi devralır.

Simulant / Simülasyon, 7 Nisan’da sinemalarda!

Simulant / Simülasyon

Tür: Bilim Kurgu, Gerilim, Aksiyon
Süre: 98 Dakika
Yönetmen: April Mullen
Senaryo: Ryan Christopher Churchill
Oyuncular: Robbie Amell, Sam Worthington, Simu Liu, Jordana Brewster, Alicia Sanz, Mayko Nguyen, Masa Lizdek, Christine L. Nguyen
Yapım: Kanada
Yapım Yılı: 2023
Dil: İngilizce
Renk: Renkli

Simulant: Senden Bir Tane Daha Olsun İster miydin? 6 – Simulant 2023 poster

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir