Sinemada 3 TL'ye Film Olur mu? 1 – Watching Movies

Sinemada 3 TL’ye Film Olur mu?

15 Temmuz 2014

Sinema keyfi “Yaz Kampanyası” ile Cinemaximum’da…

Sinemada 3 TL’ye film olur mu? Sinemaseverlerin  zevkleri, takip ettikleri filmler, beklentileri ve memnuniyetlerinden yola çıkarak, Cinemaximum çok özel bir kampanya ile yaza hızlı ve sıcak bir giriş yapıyor. En iyi filmlerin kışın vizyona girdiğine inananlar, yazın sıcağında sinemaya gidilmez diye düşünenler… Cinemaximum bütün klişelerinizi yıkmaya geliyor. Size çok avantajlı bir fırsat sunarak, sizi yaz aylarınızı renklendirecek muhteşem bir kampanya ile buluşturuyor. Bu kampanyanın adı “Yaz Kampanyası” Haydi durma, bu sıcakta evde oturma. Erkek arkadaşını evde maç keyfi ile baş başa bırak, en samimi kız arkadaşını yanına alarak Cinemaximum’a bir uğra. İddialı kampanyalarına bir yenisini ekleyen Cinemaximum, 2014 yazını daha eğlenceli bir hale getirmeye geliyor. Haydi, sen de www.cinemaximum.com.trya da www.marsgate.com.tr den filmini seç ve yaz aylarının tadını sinemada da çıkart.

cinemaximum

Sinemada 3 TL’ye film mi olur? Olmaz demeyin.

Sinemaseverler, 06 Haziran – 29 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan kampanya süresince seçili filmleri sadece 3TL’ye izleyebilecekler.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Indiana Jones Nikon F3 Fotoğraf Makinesi ile Nasıl Çekildi? 2 – modified nikon f3

Indiana Jones Nikon F3 Fotoğraf Makinesi ile Nasıl Çekildi?

Indiana Jones’un en can alıcı sahnelerinden birinde Spielberg ve Lucas
Festivallere Damga Vuran Anons 19 Ekim’de Vizyonda 3 – Anons 021

Festivallere Damga Vuran Anons 19 Ekim’de Vizyonda

Hem yurt içinde hem de yurt dışında kazandığı ödüllerle festivallere