Sinemada 3 TL'ye Film Olur mu? 1 – Watching Movies

Sinemada 3 TL’ye Film Olur mu?

Sinema keyfi “Yaz Kampanyası” ile Cinemaximum’da…

Sinemada 3 TL’ye film olur mu? Sinemaseverlerin  zevkleri, takip ettikleri filmler, beklentileri ve memnuniyetlerinden yola çıkarak, Cinemaximum çok özel bir kampanya ile yaza hızlı ve sıcak bir giriş yapıyor. En iyi filmlerin kışın vizyona girdiğine inananlar, yazın sıcağında sinemaya gidilmez diye düşünenler… Cinemaximum bütün klişelerinizi yıkmaya geliyor. Size çok avantajlı bir fırsat sunarak, sizi yaz aylarınızı renklendirecek muhteşem bir kampanya ile buluşturuyor. Bu kampanyanın adı “Yaz Kampanyası” Haydi durma, bu sıcakta evde oturma. Erkek arkadaşını evde maç keyfi ile baş başa bırak, en samimi kız arkadaşını yanına alarak Cinemaximum’a bir uğra. İddialı kampanyalarına bir yenisini ekleyen Cinemaximum, 2014 yazını daha eğlenceli bir hale getirmeye geliyor. Haydi, sen de www.cinemaximum.com.trya da www.marsgate.com.tr den filmini seç ve yaz aylarının tadını sinemada da çıkart.

cinemaximum

Sinemada 3 TL’ye film mi olur? Olmaz demeyin.

Sinemaseverler, 06 Haziran – 29 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan kampanya süresince seçili filmleri sadece 3TL’ye izleyebilecekler.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir