Space Jam: A New Legacy 16 Temmuz’da Sinemalarda 1 – Space Jam A New Legacy Yeni Efsane

Space Jam: A New Legacy 16 Temmuz’da Sinemalarda

10 Temmuz 2021

Space Jam’e hoş geldiniz! Basketbolun küresel ikonlarından LeBron James, Space Jam A New Legacy / Space Jam Yeni Efsane filminde zamana meydan okuyan Bugs Bunny ile destansı bir maceraya atılıyor. Animasyon – canlı aksiyon türündeki, Malcolm D. Lee’nin yönettiği film, Ryan Coogler ve Maverick Carter’ın da aralarında bulunduğu yenilikçi bir film yapım ekibinin imzasını taşıyor.

Bazı ebeveynlerin çocuklarıyla bağ kurmak için ne kadar ileri gidebileceklerini açığa çıkaran bu dönüşümsel yolculuk iki dünyanın manik bir karışımı. Yoldan çıkmış bir yapay zeka tarafından küçük oğlu Dom’la birlikte dijital bir alana hapsedilen LeBron’un kendilerini sağ salim eve götürebilmek için yapması gereken şey, Bugs, Lola Bunny ve disiplinsizlikleriyle ünlü bütün Looney Tunes çetesine önderlik ederek sahada yapay zekanın dijitalleştirilmiş şampiyonlarına -daha önce hiç görmediğiniz profesyonel basketbol yıldızlarından oluşan süper güçlü bir kadroya- karşı onları zafere taşımaktır. Oğluyla bağını yeniden tanımlayacak ve kendimiz olmanın gücüne ışık tutacak olan, LeBron’un hayatının bu en önemli mücadelesinde Tunes’a karşı Goons. Aksiyona hazır Tunes’lar gelenekleri ezip geçiyor, benzersiz yeteneklerine aşırı yükleniyor ve oyunu kendi yöntemleriyle oynayarak “Kral” James’i bile şaşırtıyorlar.

LeBron James filmin başrollerini Oscar adayı Don Cheadle (“Yenilmezler” filmleri, “Hotel Rwanda”), Khris Davis (“Judas and the Black Messiah”, TV dizisi “Atlanta”), Sonequa Martin-Green (TV dizisi “The Walking Dead”, “Star Trek: Discovery”), Cedric Joe, Jeff Bergman (“Looney Tunes Cartoons”), Eric Bauza (“Looney Tunes Cartoons”) ve Zendaya (“Dune”, “Malcolm & Marie”) ile paylaşıyor.

Malcolm D. Lee’nin (“Girls Trip”, “Night School”) yönettiği, senaryosunu Juel Taylor, Tony Rettenmaier, Keenan Coogler, Terence Nance, Jesse Gordon ve Celeste Ballard’ın yazdığı filmin hikayesi Juel Taylor, Tony Rettenmaier, Keenan Coogler ve Terence Nance’e ait. Film Leo Benvenuti, Steve Rudnick ile Timothy Harris ve Herschel Weingrod tarafından yazılan “Space Jam” filmine dayanmakta. Filmin yapımcıları Ryan Coogler, LeBron James, Maverick Carter ve Duncan Henderson. Yönetici yapımcıları ise Sev Ohanian, Zinzi Coogler, Allison Abbate, Jesse Ehrman, Jamal Henderson, Spencer Beighley, Justin Lin, Terence Nance ve Ivan Reitman.

Yönetmenin kamera arkası yaratıcı ekibi; görüntü yönetmeni Salvatore Totino (“Spider—Man: Homecoming”), animasyon yapımcısı Troy Nethercott (“Wonder Park”), yapım tasarımcıları Clint Wallace (“Eternals”) ve Akin McKenzie (Netflix yapımı “When They See Us”), kurgu ustası Bob Ducsay (“Godzilla: King of the Monsters”, “Star Wars Episode VIII – The Last Jedi”) ve kostüm tasarımcısı Melissa Bruning’den (“Rampage”, “War for the Planet of the Apes”) oluşuyor. Filmin müziği Kris Bowers’ın (“Greenbook”, Netflix’in “Bridgerton”) imzasını taşıyor.

Warner Bros. Pictures, bir Proximity The SpringHill Company yapımı olan Malcolm D. Lee Filmi, Space Jam Yeni Efsane’yi sunar. Dünya çapında dağıtımı Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleştirilecek olan film, Temmuz 2021’den itibaren uluslararası sinemalarda gösterime girecek.

Space Jam: A New Legacy 16 Temmuz’da Sinemalarda 2 – Space Jam A New Legacy Yeni Efsane poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Nuri Bilge Ceylan Türkiye Standında 3 – Nuri Bilge Ceylan Cannes Türkiye Standında 2

Nuri Bilge Ceylan Türkiye Standında

71. Cannes Film Festivali Ana Yarışma’da son filmi Ahlat Ağacı
Pera Müzesi’nde “Çin Sineması Zamanı” Devam Ediyor 4 – Mountains May Depart 2015

Pera Müzesi’nde “Çin Sineması Zamanı” Devam Ediyor

Pera Film tarafından gösterime sunulan Çin Sineması Zamanı programındaki filmler,