Spartacus: War of the Damned 1 – Dan Feuerriegel Agron Dustin Clare Gannicus Manu Bennett Crixus Liam McIntyre Spartacus

Spartacus: War of the Damned

19 Temmuz 2012

Spartacus: War of the Damned 2 – 1442449Spartacus dizisinin hayranlarından biriyim. Dizide sevdiğim şey dökülen kan veya aşırı cüretkar sahneler değil. Benim için Spartacus’ü özel kılan karakter performansları… Ocak 2013’te başlayacak Spartacus’ün Comic-Con’da düzenlenen paneline dair merak ettikleriniz umarım bu yazıyla biraz olsun giderilebilir.

Panel, final sezonunun destansı fragmanıyla başladı. Özgür bırakılan gladyatörler ve kölelerle Roma arasındaki mücadelenin coşkusu iyiden iyiye artacak gibi görünüyor. Fragmandan sonra sahneye Steven S. DeKnight (İdari Yapımcı), Liam McIntyre (Spartacus) ve Manu Bennett (Crixus) çıktı.

Spartacus’ün dördüncü sezonunun ardından niçin sona erdiği sorulduğunda, DeKnight en üst noktaya çıkmak istediklerini ve “ellerinden gelen en büyük, en destansı final sezonunu yapmayı” amaçladıklarını belirtti. Baskının dizinin kalitesiyle arttığını ve ilk sezon finalinin izleyicide bıraktığı etkiye bir kez daha ulaşmak istediğini söyledi. McIntyre ise heyecanlı olduğunu çünkü yeni sezona birçok yeni hikayenin dahil edileceğini açıkladı.

Panele katılan izleyicilerden biri McIntyre’ye Andy Whitfield’in boşluğunu doldurmanın nasıl bir his olduğunu sorunca dizinin sahnedeki üç temsilcisi seyircilerden sevilen oyuncuyu ayakta alkışlamalarını istedi. Ayrıca oyuncunun kanser tedavisine başladığı dönemde koluna yazdırdığı “Be Here Now” (Şimdi Burada Ol) sözünün verildiği ve Whitfield’in hayatını anlatan bir belgesel çekildiğini de belirttiler.

Spartacus: War of the Damned 3 – Dan Feuerriegel Agron Dustin Clare Gannicus Manu Bennett Crixus Liam McIntyre Spartacus

DeKnight bundan sonraki televizyon çalışması Incursion hakkında çok kısa bir açıklama yaptı ve 18 yaş ve üstü seyirci kitlesine hitap edecek ve hem kadınların hem erkeklerin dövüştüğü askeri bir bilim kurgu olan diziyi Band of Brothers’la Halo’nun karışımı olarak tanımladı.

Karakterleri ölen oyuncuları nasıl uğurladıkları sorulduğunda Bennett, Maori savaş dansının bir kısmını yaptı ve paneldekileri kahkahaya boğdu. Lucy Lawless’ın ardından sahneye Spartacus: Vengeance sırasında karakterleri ölen ve bu sebeple diziden ayrılan diğer oyuncular da çıktı: Peter Mensah, Katrina Law, Nick Tarabay, Viva Bianca ve Craig Parker. Bunun üzerine paneli izleyenlerin birkaçı sahneye çıkmaya bile çalıştı.

Spartacus: War of the Damned 4 – Cynthia Addia Robinson Naevia

Derleyen: Nisan Benzergil

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Arrival'dan 12 Yeni Poster 5 – Arrival Amy Adams

Arrival’dan 12 Yeni Poster

Denis Villeneuve'ün yönetmenliğini üstlendiği Arrival, heyecan verici ilk fragmanından sonra
Star Wars Episode 8 Filminden Yeni Görsel! 6 – 11968 556966007818126 5258694141848045882 n

Star Wars Episode 8 Filminden Yeni Görsel!

Çekimleri devam eden kült seri Star Wars Episode 8'den yeni