Spider-Man: Homecoming / Örümcek-Adam: Eve Dönüş Fragman

7 Temmuz’da Sinemalarda!

Captain America: Civil War‘da sansasyonel bir başlangıç yapan genç Peter Parker nam-ı diğer Örümcek-Adam (Tom Holland), Spider-Man: Homecoming / Örümcek-Adam: Eve Dönüş‘te yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süper kahraman olarak yaşamaya başlıyor. Yenilmezler ile yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter, her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark’ın (Robert Downey, Jr.) gözetimi altında, halası May (Marisa Tomei) ile yaşadığı eve döner. Peter günlük hayat rutininde yaşamaya çalışır, fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların sevdiği Örümcek-Adam olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya çalışan düşüncelerinden dolayı kafası karışıktır. Ta ki, yeni kötü adam Vulture (Michael Keaton) ortaya çıkıp, Peter’in hayatta önem verdiği her şey tehlikeye girene kadar…

Spider-Man: Homecoming / Örümcek-Adam: Eve Dönüş Fragman 1 – Spider Man Homecoming poster 2

Yönetmen: Jon Watts
Senaryo: Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenna, Erik Sommers
Oyuncular: Tom Holland, Michael Keaton, Zendaya, Jon Favreau, Donald Glover, Tyne Daly Ile Marisa Tomei ve Robert Downey Jr.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir