Star Wars: Bölüm VIII'in Çekimleri Başladı! 1 – Star Wars Güç Uyanıyor Afiş

Star Wars: Bölüm VIII’in Çekimleri Başladı!

16 Şubat 2016

STAR WARS EFSANESİNİN GELECEK BÖLÜMÜ İÇİN OYUNCU SEÇİMİ TAMAMLANDI VE ÇEKİMLER BAŞLADI.

Rey, Güç Uyanıyor’da büyük bir dünyaya ilk adımını attı ve devam eden efsanenin yeni bölümü olan Star Wars: Bölüm VIII’de destansı yolculuğunu Finn, Poe ve Luke Skywalker ile sürdürüyor. Filmin çekimleri 15 Şubat 2016 tarihinde Londra’da bulunan Pinewood Stüdyoları’nda başladı.

Rian Johnson tarafından yazılıp yönetilen Star Wars: Bölüm VIII, Star Wars: Güç Uyanıyor’da ele alınan konularla devam ediyor ve yeniden Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie ve Andy Serkis’i konuk ediyor. Ayrıca yeni kadroya Oscar ödüllü Benicio Del Toro, Oscar adayı Laura Dern ve yetenekli yeni oyuncu Kelly Marie Tran da dahil olacak.

Filmin yapımcılığı Kathleen Kennedy ve Ram Bergman üstleniyor, baş yapımcılar ise J.J. Abrams, Jason McGatlin ve Tom Karnowski. Prodüksiyon ekibine yeni katılanlar ise sektörün en yetenekli isimlerinden oluşuyor; Steve Yedlin (Görüntü Yönetmeni), Bob Ducsay (Editör), Rick Heinrichs (Prodüksiyon Tasarımcısı), Peter Swords King (Saç ve MakyajTasarımcısı) ve Mary Vernieu (Amerika Casting Direktörü). Pippa Anderson (Yardımcı yapımcı, VP Post Prodüksiyon), Neal Scanlan (Yaratık & Droid FX Yaratıcı amiri), Michael Kaplan (Kostüm Tasarımcısı), Jamie Wilkinson (Aksesuar uzmanı), Chris Corbould (Özel efekt amiri), Rob Inch (Dublör Koordinatörü), Ben Morris (Görsel efekt amiri) ve Nina Gold (İngiltere Casting Direktörü).

Star Wars: Bölüm VIII filminin ilk gösterim tarihi 15 Aralık 2017 olarak planlandı.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Gölge e-Dergi Eylül Sayısı Yayına Girdi 2 – Gölge e Dergi Eylül 2012 Sayı60 kapak

Gölge e-Dergi Eylül Sayısı Yayına Girdi

Gölge e-Dergi Eylül Sayısı yayında! Bu sayının kapağına Mert GENÇÇINAR
Asylum Affetmemeye Devam Ediyor! 3 – Asylum Atlantic Rim Resurrection

Asylum Affetmemeye Devam Ediyor!

The Asylum yapım şirketi, blockbuster taklidi mega ucuz mockbuster üretimlerine