Star Wars: Detours

28 Ağustos 2012

Robot Chicken’ın yaratıcılarından yeni çocuk dostu animasyon serisi Star Wars: Detours serisinin fragmanı ve TV klipleri yayınlandı.

Star Wars: Detours 1 – star wars detours

Star Wars: Detours 2 – star wars detours darth vaderGeorge Lucas’ın Star Wars’tan sayısız yeni proje çıkarmasından sıkıldıysanız, Star Wars: Detours projesini öğrenince pek sevinmeyeceksiniz. Ancak, Star Wars evreninden çıkan yeni fikirleri seviyorsanız bu yeni çocuk dostu animasyon serisi size memnun edecek. Yeni komedi dizisi Star Wars: Detours, Robot Chicken’ın yaratıcılarının projesi. Dizinin hikayesi favori karakterlerinizin ünlü galakside savaşmayacakları, günlük maceralar yaşayacakları şekilde planlanmış.

Seth Green, Matt Senreich ve Todd Grimes, Lucas’ın sevilen karakterlerini hedef alan ve onları 3. Bölüm ile 4. Bölüm arasındaki boşluğa yerleştiren komedi animasyon dizisi Star Wars: Detours üzerinde uzun zamandır çalışıyordu. Seinreich başta Lucas’ın ajansından telefon geldiğinde mahkemeye verildiklerini düşünmüş. Green ise Lucas’ın kendileriyle ilk görüşmesini şöyle anlatıyor:

“Lucas masada oturuyordu ve “Beyler siz kendinizi çok komik sanıyorsunuz, değil mi? Öyleyse, beraber komik bir şeyler yapalım mı?” dedi. (kaynak: Divxplanet)

Star Wars Detours™ çok çok uzaklardaki bir galaksideki gündelik yaşamı anlatan animasyon bir komedi. Burada klonlara saldıran veya karşılık veren İmparatorluk yok. Star Wars Detours savaş yerine, evrenin normal halkını ve günlük problemleri konu alıyor. Ancak biraz açıklamak gerekirse bu günlük problemler arasında ünlü ödül avcıları, çılgın Ewoklar ve hatta Karanlık Sith Lordu bile var. Star Wars Detours’a hoş geldiniz: savaşlar arasında, yıldızların diğer tarafında.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Adamın gerçek amacı aslında milleti Star Wars’tan soğutup rahata kavuşmak, yoksa filmleriydi, dizileriydi çizgi romanlarıydı, kitaplarıydı bir türlü tatile çıkamadı garibim… :D

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Pixels: 8 Bit Oyunlar Dünyaya Saldırıyor! 3 – pixels

Pixels: 8 Bit Oyunlar Dünyaya Saldırıyor!

Uzaylılar, klasik video oyunlarının yayınlarını görürler ve kendilerine karşı bir
Jason Statham'lı The Beekeeper 12 Ocak'ta Sinemalarda 4 – The Beekeeper 2024

Jason Statham’lı The Beekeeper 12 Ocak’ta Sinemalarda

12 Ocak’ta vizyona gireceği duyurulan, Jason Statham'ın başrolünde yer aldığı