Star Wars: The Force Awakens Yeni Fragman

Bazen hangi yılda yaşadığımızı kestiremiyorum. Bu yıl içinde Mad Max’inden Terminator’üne bilim kurguya damga vurmuş pek çok filmi seyrettik. X-Files’ın yeni bölümleri de yolda. Peki bizi en çok heyecanlandıran ne? Tabii ki Disney’e hakları verildikten sonra J.J. Abrams’ın yönetmen koltuğuna oturduğu yeni Star Wars filmi!

Geçtiğimiz hafta filmin posteri yayınlandı ve Mark Hamill’i göremeyince Luke Skywalker’a neler olduğunu merak ettik.

star-wars-force-awakens-official-poster

Daha önce iki fragman yayınlanmış ve fanlar arasında olumlu, olumsuz pek çok eleştiri almıştı. Ancak son fragman daha karanlık bir Star Wars evreni sunuyor bize. Merakımızı iyice arttırmayı başarıyor. Zaten yayınlandıktan henüz üç saat geçmeden #StarWarsTheForceAwakens hashtag’inin twitterda trending topic olmasından ve sinema bileti satış sitelerinin şimdiden çökmesinden de bunu anlayabiliriz. Vizyon tarihi olan Aralık 2015’e kadar Star Wars heyecanı bünyeleri iyice saracak gibi.

blank

Yazar hakkında: Masis Üşenmez

blank
1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir