Star Wars: The Last Jedi Karakter Afişleri

Vizyon Tarihi: 15.12.2017

Skywalker efsanesi devam ediyor! Star Wars efsanesinin sekizinci ayağı Star Wars: The Last Jedi / Star Wars: Son Jedi karakter afişleri yayınlandı. Rey, yeni Star Wars serisinin ikinci filminde; Finn, Poe ve Luke Skywalker ile beraber destansı yolculuğuna devam ediyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Domhnall Gleeson, Carrie Fisher, Laura Dern, Oscar Isaac, Gwendoline Christie, Adam Driver ve Lupita Nyong’o gibi birçok ünlü isim yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Rian Johnson üstleniyor. Rian Johnson’ın “Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi”nde Ölüm Yıldızı’nda İmparatorluk silah teknisyeni olarak küçük bir rolü vardı. Oscar ödüllü yapım tasarımcısı Rick Heinrichs ise Son Jedi ortamlarını tasarlayıp yaratmakla görevli.

The Last Jedi Karakter Afişleri

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

The Rise of Skywalker En Uzun Star Wars Filmi Olacak!

Star Wars'un son devam halkası olan Star Wars: The Rise of Skywalker'ın fragmanının yayınlanması, tüm dünyada büyük bir heyecan yarattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir