Suç ve Ceza Kısa Film Yarışmasına Katılım Uzatıldı!

Son Gün 30 Temmuz!

Gençlerin adalete, suç ve cezaya bakışı kısa filmlerle anlatılıyor. Siz de bu konuda söyleyeceklerinizi kısa filmlerle anlatabilirsiniz! Son katılım tarihi 22 Temmuz’dan 30 Temmuz’a uzatıldı! Bu şansı kaçırmayın!

Suç ve Ceza Kısa Film Yarışmasına Katılım Uzatıldı! 1 – kisafilmyarismaafis

İlki 23-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali kapsamında “Adalet Terazisi Gençlerin Elinde” başlığıyla düzenlenen kısa film yarışmasına katılım tarihi 22 Temmuz’dan 30 Temmuz’a kadar uzatıldı. Yarışma Türkiye’deki üniversitelerde öğrenim görmekte olan tüm öğrencilere ve ayrıca yabancı ve değişim öğrencilerine de açık!

Suç ve Ceza’ya duyarsız kalmayan gençler…

Gençlerin suç, ceza ve adalet sistemlerine bakışını anlatan kurmaca kısa filmlerin katılabileceği yarışmaya 23 Eylül 2010 tarihinden sonra çekilmiş filmler katılabilir. Yarışmaya katılacak filmler 30 Temmuz 2011 Cumartesi günü saat 17:00’ye kadar festival merkezine ulaştırılmalıdır.

Üç kişiden oluşacak bir Ön Jüri, yarışma formatına uygun filmleri izleyip, festival sırasında yarışmak üzere en az 10 en fazla 15 film belirleyecek. Ön değerlendirme sonuçları festivalin web sayfasında duyurulacak. Festival sırasında üç kişiden oluşan bir Ana Jüri de seçilen filmleri izleyip, en iyi filmi belirleyecek. Toplamda 10000 TL para ödülü dağıtılacak yarışmada, En İyi Film’in yönetmeni, Altın Terazi Ödülü ve 7500 TL’lik bir para ödülünün sahibi olacaktır.

Her Türlü Gönderiniz İçin Festival Merkezi:

Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali / Ömer Avni Mah. Prof. Tarık Zafer Tunaya Cad. Bağodaları Apt. No: 3/6 Beyoğlu / İstanbul

www.icapff.com yarisma@icapff.com

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir