Tam Bağımsız Sinema Programı Sinevidyon Yeniden Yayında

Filmlerim.com’un sponsorluğunda Özgür Poyrazoğlu ve Ender  Ayna tarafından hazırlanıp sunulan  tam bağımsız sinema programı Sinevidyon, her hafta  filmler üzerinden fütursuzca ahkam kesiyor! Türkiye’nin ilk internet televizyonu Televidyon.com üzerinden yayınlanan program, 153. bölümüyle iki buçuk yıllık aranın ardından tekrar yayında.

Tam Bağımsız Sinema Programı Sinevidyon Yeniden Yayında 1 – sinevidyon logo 4

İki buçuk yıl önce izleyicilerine “eylülde gel” diyen Televidyon.com’un en çok izlenen programı, iki buçuk yıl sonra ama Aralık ayında geldi! Filmlerim.com sponsorluğunda hazırlanan ve vizyona yeni giren yerli-yabancı tüm filmlerin incelendiği eğlenceli sinema programının 153. ama bir anlamda ilk bölümünde, iki buçuk yılda sinema sektöründe nelerin değiştiğine de değiniliyor. Sinevidyon’un önümüzdeki bölümlerinde, sürpriz konuklarla renkli söyleşiler de gerçekleşecek.

Programın yeni bölümleri, bundan sonra her cuma günü http://televidyon.com/ adresinden izlenebilecek.

Sinevidyon’un yeni bölümlerini ve programla ilgili haberleri, sosyal medya hesaplarından da takip edebilir, takip etmekle de kalmayıp sorularınızı sinevidyon@filmlerim.com adresine göndererek, programa katılabilirsiniz.

http://twitter.com/

http://facebook.com/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir